| Maaddu a întrebat:

Vreau sa ma schimb. puteti sa imi dati sfaturi? ce sa schimb prima data la mine? dau funda la cel mai complet raspuns happy

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Daca ai ales sa te schimbi ( si banuiesc la caracter) este pentru ca ai observat numite aspecte ale comportamentului tau care nu iti plac, si nici nu te pun in valoare. Ceea ce trebuie tu sa faic este sa te gandesti care sunt aceste aspetce si sa le indrepti.
Dac aiti doresti sa te schimbi doar de gura altora, mai bine renunti la idee.

Bafta!

5 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Doamne! De unde sa stim noi ce ar trebui sa schimbi la tine daca nu ne-ai dat nici un indiciu!

Răspuns utilizator avertizat
| RandomGirl a răspuns:

Cum ai vrea sa iti zicem cum sa te schimbi daca nu stim absolut nimic despre tine? Ca si cum eu ti-as zice hai scrie tot ce stii despre mine; e absurd!
Nu e nevoie sa te schimbi, poti sa te imbunatatesti.
" Trying to be someone else is a waste of the person you are."

| Eschimoasa a răspuns:

Buna,

De ce consideri tu ca ai nevoie sa te schimbi?
Ce nu-ti place la tine?
Cred ca cel mai indicat ar fi sa discuti cu psihologul scolii. Cu siguranata te va putea ajuta in problema pe care o ai.

| McHurts a răspuns:

Nu te cunoastem de unde am vrea sa stim ce trebuie schimbat la tine... Serios acumhappy