| bugbty a întrebat:

Buna/Sal TPUwinking va rog puteti sa ma ajutati si pe mine vreau sa imi schimb numele la Facebook inainte de 60 de zile. Am o luna de cand l-am schimbat si vreau sa il schimb iar puteti sa imi dati si mie un raspuns cum sa il schimb raman dator dau funda happy

2 răspunsuri:
| MihaelaElena67 a răspuns:

Deci in primul rand ai scris intr-un stil ciudat. Nimeni nu inteleg ce zici acolo. Pentru limba romana apasati tasta 1.

| bugbty explică (pentru MihaelaElena67):

... Pe inteles vreau sa imi schimb numele la Facebook inainte de 60 de zile cum fac ca nu ma lasa trebuie sa astept 60 de zile si nu imi place numele pe care il am acum scuze sunt pe pc si nu pot sa fac ( i-a s t)