| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, vreau să-mi fac un piercing singur, adică nu mă duc la nici un salon ca să mil fac, dar nu prea stiu cum se procedeaza..Imi puteti explica pas cu pas? Dau fundă, mersi
RASPUNDETIMI VA ROOOOOOOG!

3 răspunsuri:
| Casandra88 a răspuns:

Pai pentru inceput unde vrei sa ti-l faci? conteaza foarte mult si zona...eu de exemplu am in buza si in spranceana dar cel din spranceana a durut cel mai mult... Daca vrei mai multe detalii sau informati imi poti lasa un msj.winking

| jacksonboy a răspuns (pentru Casandra88):

Undeva sub buză aş vrea

| Casandra88 a răspuns:

Pai iti poti lua o branula de la farmacie si un piercing cu tija mai mare..Iti recomand sa iti iei un unguent tot de la farmacie e in jur de 7 lei ca sa nu ti se infecteze zona. Sper ca te-am ajutathappy