| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi sterg contul de facebook, dar vreau sa-mi fac contul cel nou tot pe id-ul pe care este cel vechi. Se poate face cont nou de facebook tot pe id acela?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da big grin!

| hmmmm96 a răspuns:

Salut! merge, de ce nu ar merge?

| Eu1990221 a răspuns (pentru hmmmm96):

Fiind folosit pe un anumit cont, as inclina spre a nu-mi permite sa-l refolosesc.

| hmmmm96 a răspuns (pentru Eu1990221):

Ai spus ca vrei sa iti stergi contul de pe facebook..asta inseamna ca id-ul tau nu mai configureaza ( sau nu mai se afla in evindente) pe fb si nu este nici o problema sa il refolosesti.

| Eu1990221 a răspuns (pentru hmmmm96):

Incerc eu..Mersiii de raspuns