| StayPositive a întrebat:

Buna TPU.Vreau sa stiu cum sa scap de petele mai mici de la cosuri si de punctele negre.Mentionez ca eu nu am acnee severa,am doar cateva imperfectiuni in unele zone si as vrea sa scap si de elebig grin.Ati incercat un produs care v-a luminat tenul?Sau care v-a scapat de micile imperfectiuni si l-a curatat?Fundabig grin .

Răspuns Câştigător
| Colleen a răspuns:

Am auzit că mierea ar fi bună la chestii d-astea. Sincer, la cât de zgârcită sunt eu, nu mi-aș da cu miere pe față, că-i destul de scumpă. Poți să încerci și ceaiul de mușețel, dar să nu te aștepți să meargă peste noapte. De asemenea, nu uita să exfoliezi. Cu cât mai des, cu atât mai bine.

1 răspuns:
| NoriskNofun a răspuns:

Poti incerca sa te duci la un salon sa.ti faca un tratament de curatare facialahappyeu mi-am facut si mi.a ramas tenul foarte curat.happy Poti intra pe net pentru mai multe informatii :*