| Teocrazy a întrebat:

Buna TPU ! Vreau sa stiu si eu daca pot sa trimit mass pe facebook si daca da cum?

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Daca are timeline, te duci pe pagina lui/ei de facebook, si in dreapta ai optiunea ''message'', dai click pe ea si gata.

Daca ai facebook-ul normal, te duci la fel pe pagina lui/ei de facebook si dai click in dreapta sus unde scrie ''message''.

1 răspuns:
| LavsKitty a răspuns:

Da, trebuie sa ai pe y messenger grup cu cei online pe facebook. Messenger - Preferences - Connected Network - Link to Facebook. iar cand trimiti mass trimiti si la grupu` acela. Funda?