| justadream_3723 a întrebat:

Vreau sa va spun despre problema unei prietene de-a mea si nu stym cum s-o rezolvam : Mariei(prietena mea) nu i-a venit ciclul menstrual luna trecuta (ESTE VIRGINA )winking. Va rog ajutatati-ma. big grin

Răspuns Câştigător
| UTILIZATOR0 a răspuns:

Justadream nu neaparat ciclul are legatura cu sarcina.Ciclul mai poate inarzia cateodata.Insa daca vedeti ca intarzie prea mult timp puteti sa va faceti o programare la ginecolog.Ar putea avea dereglari hormonale ori doamne fereste altceva.Nu este nevoie sa ne speriem, o vizita la doctor rezolva totul.Multumesc.

4 răspunsuri:
| dya333 a răspuns:

Probabil ca menstruatia ei este neregulata de aceea uneori mai intarzie...stati linistite nu aveti dc sa va faceti griji...tongue

| CrazyKidah a răspuns:

I se regleaza ciclul menstrual si eu am patit la fel

| justadream_3723 explică:

Multumesc mult !:*

| justadream_3723 explică:

Mai astept raspunsuri!
big grin