| HeloKity a întrebat:

Vreau sa vand si eu o pereche de heelys original.Adidasi cu rotii numiti heelys sunt cumparati din spania si vreau sa îi vand, sunt marimea 40-41, culoarea neagra, pot fi purtati si de fete si de baieti si nu i-am incaltat deloc. Daca e cineva interesat va pot da id de mess iar pretul este de 100lei negociabil big grin

Multumesc

2 răspunsuri:
| zxcv1234 a răspuns:

Salut, am putea vorbi pe id dan_escu_7.

| mihneazu99 a răspuns:

Hi fata! Se poate. Sunt la un pret mic si multe fete poarta mai ales marimea asta! Te pup!:d