| 123456_7231 a întrebat:

vreau seriozitate la intrebarea urmatoare. in urmatoarele zile o sa fac sex, inca sunt virgin si vreau sa va intreb daca e bine sau nu sa iau viagra cine stie ce se intnpla cand faci sex pentru prima oara?

Răspuns Câştigător
| nuamPleaca a răspuns:

Pai de ce sa-ti iei, dupa parerea mea ai pana-n 16 ani happy
Ia cu tine niste prezervative, si dai pedala :d

1 răspuns:
| Crisu_7532 a răspuns:

De ce sa iei viagra? viagra o iei atunci cand ai probleme erectile, cand nu ai sau nu poti sustine o erectie.
avand in vedere ca tocmai iti incepi viata sexuala, de ce sa iei viagra? adica, ce rost are? vrei s-o iei ca sa impresionezi cu mega-erectia ta? sau cum? ca nu inteleg la ce ti-ar folosi daca nu ai probleme.
totusi, daca te hotarasti sa iei viagra, citeste prospectul inainte si vei vede ca exista o atentionare: daca erectia dureaza mai mult de 4 ore, du-te de urgenta la doctor!