| euzictutaci a întrebat:

Vreau si eu cateva status de indiferenta, sa para ca eu nu sufar dupa un baiat [daca cititi intrebarile mele anterioare veti stii despre ce e vorba oh go on]. Dar vreau status mai misterioase care chiar sa il puna pe ganduri big grin! Funda kiss + voturi love struck!

1 răspuns:
| 5123fsda a răspuns:

Je m'appelle Vasile Mure Je veni de la padure Je gasi nevasta-n pat Se randez vous cu-n alt barbat Quand je preparai ciomagu' Mon amie sarise gardu' Il tombeau dans la urzici Sur son cur numai basici! rolling on the floor i bun si asta?