| Ana0Any a întrebat:

vreau si eu jocuri gen adevar sau provocare, nu mai am ce face cu colegii prin pauza sad spuneti voi cateva jocuri(si cu regulile)Hai ca dau funda.

Răspuns Câştigător
| AngelJustNight a răspuns:

Well.poti juca fantana.stiu numele nu'i chiar wow dar:d deci.cineva trebuie sa inchida ochii si cineva trebuie sa'l intreba.ai cazuth intr-o fantana la cati metri? el/ea iaspunde la cati m vrea. apoi cine te-a salvat...si cel ce intreaba trebuie sa arate cu degetul spre o persoana in timp ce intreaba gen."el te'a salvat". asta daca persoana cu ochii inchisi ii fata daca ii baiat trebuie sa puna intrebarea la fete.si apoi trebuie sa spuna da sau nu dar tot cu ochii inchisi si la sfarsith arati pe fata ta locul unde la sarutat pe cel cu ochii inchisi si la sfarsit cel ce a fost ales trebuie sa o sarute sau sa il sarute pe cel ce a avut ochii inchisi pe partea din fata la care a spus da cand ai intrebat uhhappyii funny rau jocullaughing

1 răspuns:
| AduMrr a răspuns:

Poti sa joci sticluta cu otravaaa love struck - cu sticla - sau cineva e sticluta adica : [ tine degetele intinse si voi va agatati de ele si el zice sticluta, sticluta cu otravaa si cand a zis otrava voi fugiti repede si daca va prinde va impietreste si aia care nu sunt impietriti trebuie sa vina sa il salveze adica sa il despietreasca pe ala care l-a prins love struck e frumosh` jocu sper sa-ti placa ] fundita? big grin