| Purelife a întrebat:

:*
Vreau si eu niste idei pentru facut poze in zapadabig grin
Fundawinking

7 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Fa un om de zapada si fa poze cu el, sau fa poza atunci cand faci un inger in zapada, sau cand arunci zapada in sus, sau cand te bati cu prieteni cu zapada etc.Pa,pa

| LolaLollita a răspuns:

Fa un om de zapada cu capul in joslaughing si fa poze cu elbig grin

| Zuzazozo a răspuns:

Poti sa faci un om de zapada si faci poze cu el. Poti sa faci poze cu sania. Poti sa faci ingeri de zapada sau sa stai in zapada.Alta optiune... poti sa ti putina zapada intr-o mana.happy

| Aldercy a răspuns:

Ohh,numai cu oameni de zăpadă ştiţi oh go on. Iată câteva idei :
Pune-te pe zăpada, cu gluga în cap şi cineva să-ţi facă poza de sus, să-ţi iasă doar capul sau dacă vrei mai mult.
Ia în mâini zăpadă, aplecă-te către ea şi prefă-te că suflii sau doar uită-te la ea.
Ia în mână zăpada, şi aruc-o în sus iar tu uită-te la ea şi bucură-te, într-un fel, stai cu mâinile în sus.

Cam asta mi-a venit în minte thinking
Fundă :'3?

| sweetgirl27 a răspuns:

Fa un om de zapada, un inger in zapada, poti arunca cu zapada marunta deasupra ta, poti sa tii zapada in mana si sa o sufli spre aparat, daca esti fata si ai parul lung poti sa iti pui putina zapada in par, poti sa faci un igluuu si sa iti faci o poza cand stai in el, dar ca poza sa para naturala, pur si simplu joaca-te cu ea. daca ai gluga cu blanita puneti-o pe cap si acopera blanita cu putina zapada (si poti sa iti fac cat eyes http://www.youtube.com/watch?v=D0bz6AFSvzQ sau smokey eyes http://www.youtube.com/watch?v=H4zul3ZSTPQ ). sper ca te-am ajutat. :*

| seby8414 a răspuns:

E foarte simplu fa un om de zapada si fa poze si el