| вεвїŧѕά a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de pus la hi5; x... cele mai multee primesc fundita; x

Răspuns Câştigător
| AndaAndore a răspuns:

Ai incredere in mine! oricati baieti ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tine

Iubire esti uimit, fiindca vezi ca m`am schimbat, ca nu mai sunt aceiasi pustoaica usor de manipulat!

Toate veneau, treceau, dar nimic nu ramanea, nici macar persoana care puteam sa jur ca ma iubea!

Cat e de mica, te innebuneste, se joaca cu tine, dar nu se indragosteste!

Daca o privesti cand se misca e ametitor! Extraordinar, este verdictul tuturor!

Imi amintesc fara sa vreau de lucrui care m`au schimbat...

Aiurea mint ca nu`mi pasa, aiurea spun ca nu mai conteaza, aiurea ma prefac ca sunt bine... Ce greu e sa invingi cand lupt cu tine!

Astazi te-as stange in brate asa cum n.am mai facut-o niciodata daca m.ai lasa.

Chiar de`ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme, tot as glumi! Pentru ca stii: viata e grea si lumea e rea.Cum as putea sa rezist, daca nu m`as purta asa?

Fiindca cea mai irosita zi din viata...Este aceea in care nu ai zambit!

Si-ar fi mai simplu si mult mai usor...sa nu-ti mai pese uneori?"

Nu-i cere unei femei imposibilul. E capabila sa ti-l ofere si singura.

:*

17 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

● Eå nu se ´ compara cu restul ´. e tot ´ ce åi visat´. Åi 0´ viata normala´!? 0 så ´tSsi`0 deå peste cåp´! love struck

"Dåk ´åi nevøie smug Știi că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´și vin talk to the hand Nu-ti fåce griji oh go on ´!"

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferenta`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste. tongue"

- S-a trezit la realitate. A zis că vrea să se pună pe fapTe. : x

"Ea e zana minunata :X. din rolu` principal \:d/ Ce a fost aplaudata si a avut succes fenomenal.love struck"

Incearca sa traiesti in asa fel incat sa nu te faci remarcata acolo unde esti. love struck happy Dar. smug Sa tsi se simta lipsa imediat cum pleci. :*"

.-> dulce si secSi. Bună si rea. Ispita vietii. E femeia.hee hee"

. Nu pot sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasesc.; x Nu vreau. Nici n.as incerca.Sa iubesc pe altcineva.; x Te adorr. :*"

-> Sii cand vine vorba de iubire. Zi`le ca ma ai pe minne. happy"

Daca n`ar fi ea.Nimic nu ar fi.Nimic n`ar avea rost. Fara ea nu poti traii`.love struck

• Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui' sa Nu'i Iubesti? •

"~> Este atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata!

Ştii;>.; x Dorinţele sunt pe gratis... >;] Eu Nu!; x

Oriunde ´ai fi ´love struck. Oriunde ´ te-ai afla ´;;] … Nu vrei ´ decat o domnisoara ´ care seamana ´ cu Ea! smug :* ´.

If you hold my ` hand! love struck ´˚. I will` take you away! day dreaming ´˚. My heart ` beats ` like a drum love struck. La la la Every` Day`! =p~ ´˚; x :*:* ]"

"Zambetu' meu ca de copil nu se razbuna. Te face sa te simti cel mai puternic

Stii...nimic nu poate sa te inlocuiasca, avem vise impreuna care trebuie sa se implineasca:X:*"

Si daca el no sa-ti mai zica [Noapte Buna ]...Shi daca nici pe strada n'o sa-ti mai zica[Buna]ai prietene care te suna sa-ti spuna esti de 1000 de ori mai buna."

Timpul a trecut. ne-am maturizat, ne-am schimbat. Pe zi ce trece mai mult ne-am apropiat. Azi unde e una e şi cealaltă!:X"

"In viata nu trebuie sa compari nimic, ci doar sa traiesti clipa ca si cum ar fi ultima, si sa nu te mai gandesti la trecut..."

nimic nu tine la nesfarsit, nici fericirea, nici Suferinta… incearca totusi sa Zambestimereu... desi' niciodata nu stim ce se poate ascunde in spatele unui Zambet."

"Nu respect ce mi se impune sa stii, e foarte simplu e felul meu de a fi!"

Pt. ca nu are rost sa crezi in tot ce a fost!happy"

Chiar dacă` zâmbetul tău durează o clipă, tu ştii. că în spatele lui au rămas` o mie de amintiri vii.; x"

"eu` sunt o simpla stea, printre stele`. sunt 0` fata, printre fete. dar ceea ce ma face deosebita e dragostea ta. fara ea n`as straluci asa!; x"

Daca nu esti de la oras, esti de la tara;-&. Iei primul tren care te lasa in garaa;-". Apoi iei un taxi pana la mall. Bei doua sucuri si ai portofelul` gol;-@

Si daca sunt O copila, ce? Si daca ma enervez repede, ce? Si daca vorbesc mult si prost ce? Si daca te iubesc, ce? Oricum tu nu vei intelegeoh go on"

Cum sa nu o iubesti daca ea e frumoasa ca o stea, stiind ca e si a ta. day dreaming"

Si ti-am promis ca nu te mai mint Ca tot ce simt iti spun Ti-am promis ca intr-o zi O sa ma tin de promisiuni."

Da, pe asta mica nu o mai intereseaza ca tu te gandesti la ea, ea se pisa pe grija ta!"

Nu-i place plimbarea, nu merge cu floarea Nu-i plac romantismele, vrea provocarea!"

"Ascunde ceva, asa ca retine! Nu stii tu modul, se joaca cu focul, se ard cu totul, e iadul locul!"

O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi. Că se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi."

Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • si tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete •"

"daca rolul asta mi-a fost dat in acest joc, O sa-l jOc.totul e scris, nu depinde de noroc! daca eu sunt la pamant imi ramane sperata. zi Ce vrei?! asa`mi traiesc eu viata!"

Azi te vreau mai mult ca ieri, da! şi mi-ar plăcea Sa nu mai dau 2 bani pe privirea ta. Şi dacă as putea sa dau timpu inapoi, As vrea ca sa pot face ceva ca sa uit de noi."

Suna-ma si da-mi o veste de la tine...sa-mi spui ca ma iubesti, mi-e dor de tine...sad

Ce frumoasa e iubirea`Cand ma alinti cu zambetul tau curat love struck! Ce frumoasa e iubirea`Cand tot ce spui devine adevarat love struck! day dreaming"

Nu` te` ingrijora` din cauza` oamenilor` din trecutul` tau`. Exista` un motiv` pTr` care` nu au reusit` in viitorul` taw`!; x"ADOR POZA!"

Desi` par cuminte` imi place` indecent`! cA Eva Kentt`. n`am niCiun Sentimentt`!winking"

.`Cand` Mada` intra`n pAro0senii Se pUne` Pe Ea` o0 Lumina`. iSi caUta ViCtimaa`love struck.` o0 facE ca Si o0` feLina!love struck

? || MäDü` nu uiTa. sh iarTa greUhappy... SenTimenTeLe nu Se sterG rapiD din SufletuL meu!tongue? =x?"

.`aTaTeA` mOtive mi-ai dAt` sa Te lAsS`! cAnd lAcrimi AmAre imi curgeAu Pe` ObrAz`. E vinA tA`. ca mi-am pierduT increderea`!"

vreau s plang pentru`. noi sa imi cer iertare` oh go on`. in fata ta am fost un copil si` ma doare.oh go on`.:-xx!

|| Si noi stim c-a trecut mult timp. va trece inca pe-atât presimt... Dar nu-i nimic...oh go on. ||?"

Formeaza` Numarul` meu` Ori De cate ori vrei Sa` vorbim`. Cheama`ma Sh o sa vin`!winking

Deja iubirea`i demodata` Baietii vor asa` deodata. Parem 0 prada` prea usoara! fetelor` Sa nu cedati din prima seara!"

Te cred pe Cuvant cand te aud. Spunand` ca nici Nu sunt Sfanta. asa e.` da` ce Sa faC. asta`i firea. doar nu credeai ca in Viata Te inseala doar privireatongue"

DaCa` ai impresia` ca totul` va Dura La nesfarsit`. Bun venit in Realitatea` cruda`happy. Gandesti gresit`!"

|| v-am trezit atentia`. sau inca` nu vaTzi venit in fire`.` continuati` sa fiti Fraierii`love struck. pentru` cA o0` faceti bine`love struck. =x

|| Stii` ca Viata` e ca zarul.`! se rostogoleste.`! Cine e mai prost`. aLa` se Parleste.` =x "

Cand iti intorci privirea spre el, te luminezi de bucurie!"

Regret mereu cand ne certam doar din prostii, caci suntem amandoi ironici si plini de orgolii! Ca. s tulburata, toata ziua. s rece ca un vant.Insa,seara ma linistesc, adormind cu chipul tau in gand.""

Poate n.am aratat ce simt, imi pare rau.Nu mai conteaza, oricum in ultima vreme toate visele se fac scrum, a fost un episod frumos, asa. i zis si tu, insa prezentu. i cam dureros, nu poti spune NU.""

Mama` ce copila`. Ce tupeu`. C ochi c picioare :O love struck Te.am bagat` in pat` si-apoi la reanimare happy Buzele MeLe` Ochii mei deschisi i-am lasat`. Pt. mine baby ai cazut in pacat :-xX DeLiCiOuS`. day dreaming!"

Sentimentul nu dispare ca vacanta de vara. Uneori e mai nociv ca fumul tras dintr-o tigara. :-X""

aud vorbe` parsive despre mine`. si continua barfaa`. da cand vorba ajunge la mne.ishi cere scuze tarfaa`!love struck"

Si de dimineata! cine apare cu flori la usaa?love struck Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa!love struck

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa!love struck Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!love struck

Fetele aU inceput sa faca ce vor!love struck totul e show.`!love struck Sii baietii vor din nou`!love struck

Si acasa a ei 0o stiu de fata cuminte’ ca’ joaca binee teatru si pe aman2 ii minte’!

la bisericim`roG pentru tne.Sa`Ti dEa dumNeZeu ce mi-ai daT TU miewinking. ca La cate a vazuT ca-mi FaCi. o sa`Ti dea muLTe sa tragiwinking!"

Uite cum e: Dragostea inseamnaa dureree! Cand unu`l o da si celalalt o cere!sad

stii. n'Ai decat sa vorbesti singuraalaughing. imi gasesti atatea defecte! retinee.sunt printesa lui si asta e toot ce conteaza!love struck"

Si` cand lumeaa` se vA daramaa` va ramane eAA`!love struck

Sunt mereu in miscare, si nu mi-o ardeti la stilul ascuns, ca n-ati fost voi niciodata asa sus.`!batting eyelashes"

Acum esoul spune asa:"Chiar daca ai puterea sa ascunzi" ti`e dor de EA!love struck"

• Spuneai ca totu. i trecator si a doua zi vezi Doamne, va. ntâlneati întâmplator`:-x

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi, dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi :-)

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine. happy

? Tot ce`ai auzit de mine stii ca nu`i adevarat.batting eyelashesHai lasa`ma pe mine sa-ti arat cum sunt de fapt.; x ]

| pryncesSs a răspuns:

Q pielea ei bronzata pune pasiune, vb`este urat, dar fke numai lucruri bune

E fata care e mereuu` langa tine, fata a carei privire`tsi fke binee`

mama ma nascut pRintsesa viata ma faCut perveRsaa

Iubeste`o pana mori. C`o fata ca ea nu gasesti de 2 ori`!"

Iti place cum se misca,cum se imbraca, orice i`ai face nu te`ai multzumi cu o bucata, o vrei toata sa fie numai a ta.Promiti sa ai cea mai mare grija de ea![; x]

]...Mama ce copile`! Ce tupeu ce ochii`,ce picioare`! Ti-am facut pasaport la reanimare`.=]

●. Cine sunt eu?! Intrebare intrebatoare... Sunt aia noua, ce mai nou o arde tare, taresmug

Asta mica. Promite cica. Ca va fi cea mai buna gagica

Am corpul de felina,privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa!

cum ai putea sa nu'i vorbesti? ochii aia caprui sa nu'i iubesti?

Poate intr'o zi ma vei cauta, si le vei spune tuturor:Lipseste EA! ♥

Prietenele mele? Te vor si ele oh go on

uita`te dar nu atingewinking, atinge dar nu gusta happy, si daca totusi gusti. smug, sa nu inghiti :X

E atata de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie niciodata.

Tu cauti consolare.Plangi ca nu'i usor Dar consolarea n'o gasesti la mine in dormitor >:

E doar fata pentru. care ti-ai fi dat viata, dar din pacate prea tarziu ti-ai dat seama.

Spate fata lateral corpu`meu e criminal sau, pentru fete ochi mari gurita mik trasaturi de printesica;; )

Nu sunt regina nu`s fotomodel da cat timp esti cu mine vreau sa`mi fi fidel sunt cu ochi pe tine cum scrie la karte pentru unu ca tine am ochi si la spate

Ea e Barbie! Altele vor sa o imite.Dar la cat de scumpa e nu isi pot permite

E doar o fata cat se poate de obisnuita...Care nu are absolut nimic special. Are zile in care parul ii sta ca naiba. si zile in care arata extraordinar

Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • si tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete

Asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ceea ce urmeaza!

Apare in club imbracata sumar, pe langa bar Cu un suflet calduros ca gheata ce sta-n pahar:

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dpa putin timp...Zambeste si e dulce!

Sunt inofensivă,dar gândul meu e criminal

Sunt prea fericită. J. Dar nu o spunK.E prea dur pentru alţii

Sunt o fată alintată,de zdrenţe invidiată, mereu copiată şi niciodată egalată

Tocuri inalte, parul lasat pe spate Delicata, rujata si atent parfumata.Mersul ei de felina pe baieti ii alina. Daca nu esti atent ramaï fara un cent...""

Celelalte fete o invidieaza, si ii place
Ea face special ca sa le atace

[♥]Spui ca sunt fitoasa...Te ascult atent! Chiar crezi ca imi pasa?

Ti-am mai zis si-ti zic din nou, nu fur inimi, le primesc cadou.

Decolteul meu te face sa ma iubesti? Nu multumesc... poti sa ma parasesti!

Fiecare baiat rau pastreaza-n suflet o fata buna smug.

A doua oara n-o mai fac! Mi-am bagat mintile în cap. Promit ca O sa Fiu cuminte De acuMa inainte blushing!

•Tot Ce e Bun în viata e Ori ilegal.Ori imoral.Ori ingrasa`:]•

Multe barfe. multe tarfe. asa-i viata cand te`apuk greata. daca vrei iti dau eu un subiect de barfa. viata`i cea mai scumpa tarfa

| Dariuz a răspuns:

Http://statusuri.nighttime.ro/Statusuri-Smechere-noi-pagina-4.htm

degeaba vorbesti de mine. oriqm imi merge bine.degeaba ma copyatzi, fanii mei adevaratzi,.imi place sa va oftic.ca am cel mai mare chic.

nemasurabila, necontrolabila, e chiar adorabila! e.inestimabila.

iti placeh cum te privesck.iti placeh cand iti zambesck! iti placeh la nebunie cand batt apr0pouri ca te iubesck!?

fetelee nuh au defect. doar un machiaj perfect. ziua s-a dus suspect. searaa trecem la subiect!?

sa ai putereea sa accepti ce nu poti schimba, dar sa fii destul de puternic sa schimbi tot ce poti

ca prietena am defecte, ca dusmanca sunt perfecta

? nimeni nu cunoaste ce zace intr-o femeie,?
? cat poate fi de rea nici nu ai idee,?
? femeia nu te iarta?
? mai tare te apasa,?
? cand tie lumea mai draga,?
? pleaca si te lasa?

[[ ]]… sunt echilibrul irezistibil intre { amar } si { dulce } …[[ ]]

totul trece, asa se spune, dar nimic nu trece fara sa lase urme.

as vrea sa stii :]. sa stii ca merg mai departe; x. orice ar fi >:].

încearca sa zâmbesti :], urmeaza sfatu;> :."fii fericit :]] toate trec bah dale dreaqu ".

voi fi aceiasi fata cuminte.cu acelasi zambet ironic pe buze.care ascunde multe.

exagerezi.meditezi. exersezi. incerci sa ma copiezi. stiu ca vrei mintea mea. si so copiezi nu vei putea.ce frumoasa incercare. dacopia nu are valoare!

si c usor e sa zambesti.cand ai incredere'n ceea ce esti.

visul asta e usa din pragul nebuniei!

lumea e a mea, ti'aduci aminte.nu am renuntat la nimic. tot inainte

daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza.stiu ca te iubesc[]si asta e tot ce conteaza

fiecare poveste are un sfarsit! dar.in viata fiecare sfarsit are un nou inceput!

timpul a trecut, neam schimbat. dar de fapt am ramas la fel in suflet. privesc spre cer si mantorc in timp.

cand candva te-a lasat s pleci inseamna ca nu mai simte nimic pentru tine, dar cand candva iti intinde 0 mana d ajut0r, aceea pers0ana sigur simte ceva pentru tine

| qLoveSmileღ a răspuns:

MissBee, nu trebuie sa cersesti funde :I, poate ei nu i-au placut statusurile. Plus ca a dat funda la altcineva. tongue

| bLow a răspuns:

Am gasit un site destul de bun si explicit si cred ca este exact ceea ce cauti tu www.statusuritraduse.slayslc.com
Kisss :*

| MissBee_9661 a răspuns:

"Sunt extrem de simpla si extrem de clara dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara!"""

""""?"De obicei,ii citesc rapid pe cei care`mi Zambesc si de fapt nu ma inghit ""?""

""Daca ajungi vreodata sa iti depasesti limitele nu incerca sa te dai mare fiindca,daca te vei da mare...nimeni nu va mai fi interesat de limitele tale""

"" Nu vreau sa reprezint totul pentru oricine...ci as vrea sa insemn ceva pentru cineva anume ""

""in spatele aspectului fizic poti gasi multe si poti fi surprins""

""...unii oameni nu gandesc,vorbesc si ranesc!""

Nu m'ai lasat sa iti arat cine sunt m'ai judecat inainte sa ajung la inima ta nu se face asa!iubeste'ma pe mine nu imaginea meah

"" Nici un argument nu ma scoate mai tare din sarite decat atunci cand cineva imi arunca o banalitate in timp ce eu vorbesc din toata inima ""

""StIu Sa MiNt FrUmOs…Sa UrAsC dUiOs…Sa ZaMbEsC pErFiD…sTiU sA dErNjEz…sTiU Sa TrAdEz…DaR mAi PrEsUs De ToAtE…sTiU sA iUbEsC…"":"

"" am incercat sa pot ierta dar nu ma lasa inima .imi spune ca nu are rost si nu mai poate fi ce'a fost " "

Din 10 prieteni…5 sunt adevarati si la o problema inca 3 fac pasi

"---> ? Iti spui mereu ca n-ai nevoie de ea, E doar inca o zi proasta din viata ta. Cauti pierdut in campul plin de flori Si nu o gasesti printre atatea culori"
"---> ?[Iar cand se intampla sa imi fie rau Esti langa mine cu tot sufletul tau Imi dai curaj, m-ajuti sa reusesc Si uite de-asta te iubesc]"
"---> ? Il facea sa rada in cel mai trist moment, L-a facut sa prinda viata cand privea absent Si astfel el i-a jurat ca nimeni nu-i va face rau Chipul ei era ca o icoana inramata in sufletul sau`!"
>Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare.

->Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea...Daca e a lui Nu poate fi si a ta!;X

->Poate daca eram indiferenta Raul se schimba si eu deveneam ABSENTA Insa imi place sa plec si sa vin...Atunci cand te astepti mai putin!:X

->Nu pot sa vad viata fara tine . cum mi-ar fi daca nu ai fi cu mine ,fara tine... jur mi-ar fi tare greu esti [inima si sufletelu meu]...

->sunt clipe in viata mea...cand tzias spune tot ce simt...dar stiu IUBESC UN SUFLET PUSTIU

->Vei fii mereu o amintire frumoasa pe care seara de seara o sa mi-o amintesc…un gand care va ramane in mintea mea si in sufletul meu o viata intreaga:X

->Dak inima ta ai dat'o alcuiva nu as putea suporta dar orikum te-as ierta ,ma prefak ca nu vad numai sa nu te pierd ,as accepta orike numai din dragoste.

->Te-as fi iertat ,acum ce folos ,te-as fi iertat dar nu mai are rost, te-as fi iertat numai din dragoste dar nu mai am in tine incredere.

->"Fericiti pentru ca ne avem unul pe celalalt toata viata :X:X"

->ai grija cum invarti vorba...cum ma vrajesti sunt una din fetele de care ti'a zis maikta sa te feresti nu sunt facuta din zahar si dulceata...sunt din ANGELI SI GHEATA

-> Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...

->Dak taci...lumea te va lua de fraiera . iar daca le zici pe fata vor spune ca esti figuranta si ca te`ai schimbat .

->e dezamgita de lumea asta care se da ceea ce nu e [prieteni stiu dc][]

->Nu conteaza gura lumii Doar pe El il iubesc.indiferent cum ar fi...

->Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singura

->Suntem piesele perfecte dintr`un joc de shah pervers unde nu exista reguli si toti merg pe interes []

->Nu sunt deloc fitzoasa` As putea spune copilaroasa` cu felul meu de a fi` Cat te iubesc nici nu vei sti ` !
? O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !

? Stiu ca am gresit dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine > < desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci

? Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingaTor ! Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse Dar toT ce mi-am facut sunT . iLuzii faLse`

? mmDa Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . !

? hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? .de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns !

? Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede . !

? Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !

? ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e dOar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :*

? imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*

? Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m'am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !

? Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine

? am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut .

? oRice` ai face . tOth` n`ai putEa uita` de EA ! .Ea e` antidOtuL` tauu` Ea e` cea caRe` a avuTh` meReu` gRija de sufLetu` tau` !
* Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla,dar stie ca o adori!Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu , iti place ca e cuminte...Tu nu prea o minti pe ea...Dar ea mereu te minte ! *

* Nu stiu ce se intampla , sunt departe de realitate!Cand nu esti cu mine ...O zis pare o eternitate ! *

* I`m not the girl you knewed along time ago ,maybe you didn`t observe that from a while i grow up ! :Xx *

* You are too proud to stop her , thinking that she will come back. ! *

* Au fost zile si nopti ,Au fost tigari si sticle!Au fost zambete, Si lacrimi,Si diverse tentative !:-> *

* Azi te urasc ,Si te iubesc!Si chiar te urasc, fiindca te iubesc!;x.Si simt asHa ,din viNa ta.Aceleash`sentimente ce schImba viatsZa mea ! *

* Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?!Asta` i dOar parerea ta ! *

* Nu vreau sa renunti la ei peNtru mine.Ci sa te comPorti la fel de bine . ! *

* Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *

* Tu imi spui mereu ca sunt viata ta ,Sufletul tau. Fiindca nu vreau sa te pierd, Incerc sa te cRed !;X *

* Tu esti vinovat , Pentru tOt ce s-a intamplat ! *

* Fii mai atent la ceea ce iti vOi spune! De restu` nu ma intereseaza ,da`o`n *** de lume ! *

* Vreau sa ma faci sa ma topesc de dor Sa ma faci sa-tZi spun meReu ca te Adorr !;x *

* Mereu cand itZi va fi rau sa te gandesti la bine !Nu uita , ca ma ai de paRtea ta pe miNe! > < *

* Ea ,poate e singura ce poate cand apare sa-ti trimita problemele departe *

* Ea este pentru unu` ! Nu o pot avea doi .Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. *

* It`s not supposed to feel this way ,I need you, I need you ,more and more each day ! ;X *

* Poate ca n-ar fi fOst asHa ,Daca tu nu ai fi vrut alTceva!Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar acum e ranDul tau sa plangi nu mai pOt sa tac. *

* Priveste-ma atent ,Si poate cu regret ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca vOi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !

* Itzi voi impartasii ,un strOp de fericire` n fiecare zii ! *

* Decat sa ma gandesc la ei ,mai bine imi fac mii de idei.Cu tine timpu` sa` l petrec Si sa invatz sa te Iubesc *

* Mai gandeste-te o data Cum ar fi inima ta ,Atunci cand nu mai e ea ?! *

* Priveste in jur ca sa pOti vedea adevaraTa dragOste a ta ! ;x *

* Te ador mereu ,pe cuvantu` meu *

* Nu trebuie sa faci un efort sa ma iubesti, Daca nu sunt eu gandeste-te cat de singur esti :-P *

* Iubeste-ma fara nici un regret,PrOmit sa fiu sinGuru` tau deFect. *

* Par mereu nocenta si copilaroasa Asa tOtzi imi cad in pLasa

* Baietszii te` sa` nvetsze ,Sa iubeasca feTele cu dOua fetsze ! *

* Suntetszi dOar cristale false ,Care cand le ating se sparg !GelOzie si inVidie ,Este tot ce avetszi in cap ! *

* Nu conteaza ce a fost ,Ci ce va fi de` acu` nainte *

* Spui cuvinte mari, Pe care nu le`ntszelegi,Inainte sa pleci ,Lasa` cheia sub presH. *

* Pune-te in genunchi ,Si reprezinta-te!Acum ridica-te,Sterge-te la bot sHi prezinta-te. *
? . `Ca o pata pe camasha, totul se scurge.Aazi e dragoste cu pasiune, maine fuge. nimic nu tzine o vesnicie.Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange .

? El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata.Ti.a promis...stiu!Te.a mintit.stiu!El o sa regrete cand e prea tarziu!

? Flori uscate`ntr`un buchet . le privesc si te astept, intoarce`te la mine . Nu`mai eu si linistea suntem in camera mea imi e atat de greu fara tine

? Amintirea ta e inca prezenta. Ca o ploaie de vara rupe totul in sufletul meu,dar incetisor.Ma arde si ma uda in acelasi timp . !

? O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot . lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !

? Stiu ca am gresit dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine > < desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci

? Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingaTor ! Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse Dar toT ce mi-am facut sunT . iLuzii faLse`

? mmDa . Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram . Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . !

? hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? ...de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? .sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns !

? Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede . !

? Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !

? ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e dOar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :*

? imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*

? Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m'am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !

? Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine

? am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut .

? oRice` ai face . tOth` n`ai putEa uita` de EA ! .Ea e` antidOtuL` tauu` Ea e` cea caRe` a avuTh` meReu` gRija de sufLetu` tau` !

| MissBee_9661 a răspuns:

Funda!waiting pls

| ZuZulinOo a răspuns:

¦?¦ Nìmènì nù pÔaTè Sà mà acùzè Ca îTî prÔvÒc zèmbèTùl pè bùzè.;-x`! ¦?¦

Esti absolut sigur ca e prea devreme sa înteleaga, fiindca e la vârsta la care nu stie ce sa aleaga

Nu te teme niciodata de umbre, ele arata doar ca exista lumina în apropiere!

Âì inTèlèS idèèa? ?
Cè.`?
Trè Sa Îti mài eXplìC`?:Ô
Cè e aSa de grèu De inTèlèS ?
Pùr Si simplù Îl adÔr si è Îngerasu` mèu`!

| Symonikutza18 a răspuns:

"Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!"

"Există bătălii pe care e bine să le ocoleşti, nu din teamă că le-ai putea pierde, ci pentru că ai deveni ridicol câştigându-le!"

"Adevărata prietenie nu constă în numărul de prieteni, ci în devotamentul şi valoarea lor."

"Copilăria. Singurul paradis pierdut."

"Nu da explicaţii niciodată pentru că prietenii tăi nu au nevoie de ele iar duşmanii tăi oricum nu te-ar crede!"

"Puţine prietenii ar supravieţui dacă toţi am şti ce se vorbeşte în spatele nostru!"

Fii civilizat cu toţii, sociabil cu mulţi, familiar cu câţiva, prieten cu unul/una şi duşmanul nimănui

"Mândria este o demnitate rău plasată în iubire, este întruchiparea unui egoism care nu se admiră decât pe sine!"

"Nu plânge pentru că s-a terminat, zâmbeşte pentru că s-a petrecut."

"Doar pentru că cineva nu te iubeşte aşa cum vrei tu, nu înseamnă că nu te iubeşte cu toată fiinţa sa."

"Nu te teme niciodată de umbre, ele arată doar că există lumină în apropiere!"

"Uneori acel lucru pe care o cauţi va fi singura pe care nu o poţi vedea."

"Ochi pentru ochi şi lumea va deveni oarbă."

"Zâmbeşte celui care te-a părăsit ca să nu creadă că-ţi pare rău!"

"Poate că pentru lume eşti doar o singură persoană, dar pentru o persoană eşti întreaga lume."

"A ierta este o faptă mai nobilă şi mai rară decât aceea de a se razbuna."

"Zâmbetul durează doar o clipă, dar amintirile lui o viaţă întreagă."

"Sunt succese care te înjosesc şi înfrângeri care te înalţă."

"Zborul este învăţarea aruncării tale pe pământ cu rateu."

"Dacă ai succese, poţi câştiga prieteni falşi şi duşmani adevăraţi. Încearcă oricum ar fi!"

"A fi fericit nu înseamnă că totul este perfect ci faptul că ai decis să priveşti peste imperfecţiuni."

Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata.Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce...

Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta!

-sunt doar niste cuvinte ce imi aduc aminte de ceea ce spuneai cand te-am cunoscut si inca alte cuvinte care imi intra in minte cand cu tine sunt si imi place sa le aud

-Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza!

-Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima, pe care nu le poti pronunta!

-Ti se pare ca e un vis.dar.e realitate; x

-traiesc din amintiri.si'mi doresc sa nu uit niciodata clipa in care ne'am cunoscut

-esti aproape.da totushi.atat de departee

-rau si bine langa tine!

-poti sa ai tot ce iti doresti daca stii ce sa alegi

-I'm still loving you.like it was the first time; x

- All this time in love with you was cry.sad

- I need a miracle.i wanna be your girl.Give me a chance to see.That you are made for me; x

-totul ti se pare mare cand esti mic.nu-i nimic! hee hee

-Nu credeam ca'mi va fi rau.Am fost noi. Acum sunt eu

-E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit.straight face

-esentele tari se tin in sticlutele mici :->

-Mie greu sa-ti spun in vorbe ce e in inima mea.

-Atata timp cat nu-ti pasa unde esti.nu te vei rataci niciodata

-Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat.Fac tot posibilul sa uite ce s-a intamplat :X

-Chiar daca iti pierzi aripile-n zbor.continua sa visezi

-Hai sa zambim si sa visam hee hee

-Imi place sa aud cand imi spui.te iubesc:X

-Zi de zi.pas cu pas.te gandesti, ca si el te iubeste, si tu il iubesti.

-zeci de gesturi.mii de vorbe de sute de ori. orice ai facee...ramai in sufletul meu; x

-candva nu demult mi-a scapat ceva...atunci tu ai intrat in mintea mea.

-Viata poate fi inteleasa doar privind in urma, dar poate fi traita doar privind inainte...

-incepi sa'mi spui:"s-a terminat". sh acum regreti ca ai plecat.

-te'am iubit.te iubesc.sh te voi iubi pana la infinit:X

-Langa tine vreau sa visez si sa mai stau.

-dragoste`i un sentiment ciudat.m`a facut sa visez neincetat

-Dupa mult timp iti dai seama cat de mult iti lipseste acel cineva

-Nu am nimic de pierdut daca o iau de la`nceput

Be smart. Be clever. Put me in your heart 4ever!

Azi in urma voi lasa zilele din viata mea,clipa cand eu te am pierdut, ziua cand te am cunoscut.

Iam de mana sa facem o plimbare, sa fim doar tu cu mine pan' la rasarit de soare, fara prieteni, fara timiditate, fara telefoane si apeluri ratate.

Visez cu ochii deschisi la o lume mai buna.Ramane doar visul ca lumea toata e nebuna.E un cosmar.In mintea mea altă lume`mi creez.Viata merge inainte dar continui sa visez.

Dau rime coerente.Te ard la sentimente.Tsi se pare un miraj.Fac ce fac si te scot din peisaj.
.
Inima este ca marea, pastreaza in adancul ei tot ce a primit.

Ti-as da inima mea, dar a suferit prea mult, ti-as da viata mea dar trebuie sa mearga inainte, ti-as da totul dar e prea tarziu caci s-a terminat.

Iubeste baiatul care iti zice ca esti frumoasa nu sexy... iubeste baiatul care te suna inapoi atunci cand iai inchis tel in nas iubeste baiatul care te ea de mana si te arata lumi intregi chiar daca nu esti aranjata.si nu vei regreta

Sunt o mica vrajitoare.cine ma saruta moare.un baiat m-a sarutat.7 zile a oftat

Atunci cand vei vrea sa ma ranesti, adu-ti aminte ca ai facut-o deja

Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi sopti. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta!

Frumusetea este in orice dar nu oricine este in stare sa o vada.

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotu.

Deseori dragostea nu e un joc,unde zarul chiar nu are nici un rost.

" Fiecare cuvant e o speranta in plus cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproape iar eu inca visez.

Saruta`ma cum ai facut`o prima data!

❤E o poza cu noi ce imi spune ca-mi lipsesti.

"Viata e un joc, din care nimeni nu se poate retrage nicicand, ducand cu sine castigul"

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare.

Stau si privesc afara,vantul bate frunzele se duc ca amintiriile cu tine, cand ma gandesc ca nu mai esti cu mine ma doare sufletul, tu esti acum undeva departe

Asta e felul meu. daca nu intelegi tu azi.atunci intelege maine altu

"E în zadar sa vorbesti celui care nu vrea sa te asculte."

A part of you has grown in me. And so you see, it's you and me together forever and never apart, maybe in distance, but never in heart

Tocuri inalte, parul lasat pe spate.Delicata,rujata si atent parfumata.Mersul ei de felina pe baieti ii alina. Daca nu esti atent ramaï fara un cent.""

II ignoram pe cei ce ne adora.ii adoram pe cei ce ne ignora.ii ramin pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.

Esti ingerul ce ma pazeste[:X]Esthi soarEle ce ma inCaLzeste EjtI luNa care IN fiecaRe NoaPte imi VorbesTe sH steaUa care PT. mINe StraluceSthe

Poate ca stii ce-nseamna durerea poate-ai pierdut pe cineva drag Chiar dac-ai plans zile-ntregi nu poti sa arati ce simti cu-adevarat Te doare, suferi, nimic nu mai e la fel

| kamy_9063 a răspuns:

Frumoase statusuri happy

| madutza50 a răspuns:

O sa-ti fac pe plac si voi pleca de indata, dar fii sigurwinking...N`o sa ma mai intorc Niciodatalove struck!
Ce mai vrei acum d la mine? Du-te la ea ca poate iti e mai bine...asa a fost` sa fie si asa va fi mereu! Dar nuh uita`...pentru toate exista un D`zeuwinking
Ce mai conteaza acum care a gresit mai des? Care a iubit mai intens, care pe care n`a intelesoh go on!
Sunt clipe din trecut peste care am trecut.happy. sunt momente in viata care sincer m'au durut.oh go on.sunt clipe care nu au fost in totalitate uitate.sad. sunt clipe in viata cand nu poti trece peste toate!
Imi dai mesaje, esti nebun, de cate ori pe seara vrei sa-ti spunsmugnici nu-mi lipsesti love struck nici nu mi-e dor sa te-audlove struck In seara asta vrei, nu vrei n-o sa-ti raspundsmug!:X
Si tu poti fi ranit de`o fata.winkingNu uita ca si baietii plang cateodatawinking!
. Sunt Simpla.happy. Dar Prea Complicata, Iubesc Dar Urasc Iubirea.love struck.Ador Soarele.happy. Dar Inteleg Ploaia.happy. Sa nu`mi Faci rau.love struck. Sunt atat de inofensiva incat O sa-ti para rau.love struck!
Ceea ce conteaza in viata nu este locul in care ne aflam ci directia spre care ne indreptam!`:
Si o sa fie bine` chiar daca mai avem probleme`. iti`spun stai linistit`. `. ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme`!:
Sa n`ai încredere în nimeni, care n-are încredere în tine, crede`makiss!
Traieste`tsi viata asa cum iti e data day dreaming caci, toate se repeta oh go on, dar viata niciodata! oh go on
Te simt.love struck`te chem.happy`te vreau inapoi >big grin.cel putin servesti ca exemplu negativ pentru altii...winking`!
Nu te teme niciodata de umbre, ele arata doar ca exista lumina în apropiere love struck!

| madutza50 a răspuns:

Tot ce face, face pentru tine love struck sad sa nu uiti asta orice s.ar intampla. straight face

As vrea sa fii mereu langa mine love struck

doar eu si cu tine love struck

Ce frumos e sa iubesti si sa fii iubit. :X si langa tine cineva sa fie zi de zi :X

Nu sunt….winking

Adoul :X :X :X :X

Ramai cu mine :X

Vreau sa intelegi ca eu nu te pot ierta daca tu vrei pleca sad :X

Film…

Because I love you day dreaming:Xkiss

big hug

Ma iubesti e bine:X

Ma amagesti nu e binesad

Stii ca te doresc :X :X

day dreaming

pun suflet in orice fac, din zi in zi tot mai mult iti placlove struck

Te iubesc :X kiss!

Nu vreau sa te pierd. sad

Doar, pur si simplu te adoul :X :X

Poveste fara sfarsit day dreaming love struck

Ubestc love struck love struck

Adoul tscumpule:X:X:X:X

day dreamingday dreaming

kisskisskiss

`.`[day dreaming]`.`[love struck]`.`[kiss]`.`

crede doar ceea ce iti zice inima si scoate afara stofa de campion… love struck

[ 9 luni love struck]

Sa te pastrez in aminTiri.E dreptu` meu

Sa poti sa fii acelasi cand totu`e schimbat...Sa poti sa fii indiferent cand totu` te a marcat

Povestea continua… sigh

certe persone ti calpestano i piedi e ti chiedono scusa.Altre ti calpestano il cuore e nemmeno se ne accorgono...winking

anumite persoane te calca pe picoare si iti cer scuze altele te calca pe inima si nimeni nu-si da seama

Realitatea bate si platoul de filmare...viata e frumoasa fara efecte speciale!"

Nu distrug visele… injectez speranta

Am invatat ca si atunci cand crezi ca nu mai ai nimic de dat……cand te striga un prieten vei gasi puterea de.al ajuta

Pentru ca îl iubesc si ma iubeste kiss love struck!

Nu putea fi altcumva...Nu am vrut sa fie altceva!

Dultse. love struck

T.`o.O.betSc love struck love struck

E atat de dulce cand o strangi la piept, e asa frumoasa cand tu ii zambesti, atat de fericita cand ii spui ca o iubesti! :X

Sentimentele nu pot fi puse pe balantsalove strucklove struck

T`. o.O.betSclove strucklove struckkiss!
Fast&Furious….
DnD…[ 1 sg exceptsie love struck se stie on the phone
Tineretsea.i cea mai dultse :

| madutza50 a răspuns:

Am`invatat`sa`visez`...dae`in`acelasi`timp`invat`sa`mi`tzin`ochii`deschisi`...
realitatea`nu`e`asa`frumoasa`cum`vreau`eu`...dar`o`accept`asa`cum`e:-

Nu mai sunt fetita pe care o stiai uh mai demult, poate nici nu ai observat.de la un
timp am mai crescut.acum tzipa ca m`ai pierdutbatting eyelasheslove struck

sunt simpla...dar prea complicata, iubesc dar urasc iubirea.ador soarele dar inteleg
ploaia, sa nu`mi faci rau. sunt atat de inofensiva.incat o sa-ti para raustraight facesad

Viata`e scurta`incalca`reguli`... iarta`repede`saruta`incet`...razi`neconntrolat`
iubeste`cu`adevatrat`si`nu`regreta`nimic`ce`te`face`sa`zambesti`batting eyelashes

TzIn iN mAnA tReI kUvInT
e...Viata MeRgE iNaInTebatting eyelashes:X:X:X

lasatzi'ma sa invat din propriile greseli...nimeni nu'i perfect...:X:X:X:X

Nu-Mi PaSa K ma sTiNg UsHoR aStEpTaNd...NiSiP pUrTaT de vAnT...dOaR lAcRiMi Mi-Ai
lAsAt Si-Un SuFlEt PiErDuT...sA-mI TiNa De UrAtstraight facestraight face:sadsad:X:X:X

Nu plange pentru cine nu te iubeste...sad... iubeste pe cine plange pentru tine:X:Xstraight facestraight facestraight facestraight facestraight face

cAnD iti ViNe Sa PlAnGi...ZaMbEsTe:X:X:X:X:X.batting eyelashes...viata e frumoasa:*:*:*:*:*

"°ş•? v?"doar o Zi Sunt UnIcAtA...a DoUa Zi Sunt CoPiAtAnail biting...:X:X:X:X

sunt pApUsHa TuTuRoR... jUcArIa NiMaNuI:X:X:X:X:X:X funditabatting eyelashes

| dOoLcShe a răspuns:

[love struck]T besclove struck T do_ore_sc -->je_thlaughing.Kha The Invetz_ziii[love struck]
|tongue|-->Nu, Nu e Prea TaR_zhi_ulove struck.Ne Iubi_ Pana Mur_imlove strucklove struck|tongue|
`^-^`Da_cha ma Iubesthi_iilove struckAja cum zicilove struckvino back la melove struck
love struckJthi-iiu caa Ma_m Schi_imbaThhappy.Dar In SufletZ_zeluL_l Meulove struck-->Sun_ThappyTo_ot Ajaalove struck
DacHa Vreii Mai Multhee StS add my Idhappy.new Idlove struck---> dragutza_daniela20
ceAwlove struck

| daniela_3488 a răspuns:

Ma uit la el sh IMi intorc privirea...:-s cine? cui? a fost vina?

| mariana_4128 a răspuns:

Incearca acest link : http://www.lipiciosii.ro/? do=Info&cat=statusuri.

| Dydy_6643 a răspuns:

Azi ai bani, maine n.ai pana la urma ce poti face.Azi te respecti la trabuc, maine fumezi chistoace.Nu e vorba de avere, ca stii cum e vere.Azi ai bani esti la putere, maine poate n.ai de.o bere