| breathing30 a întrebat:

vreau si eu nume de trupe care canta rock, punk rockbig grinbig grin dau funda?

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Acum iti trimit:
Trupe Straine:AC DC, Aerosmith, A-ha, Coldplay, Cranberries, Deep Purple, Def Leppard, Dire Straits, Disturbed, Duran Duran,Eagles, Guns N' Roses, Green Day, Iron Maiden,Led Zeppelin, Limp Bizkit, Linkin Park, Metallica, Nirvana, Oasis, Queen, Phoenix, Police, Rolling Stones, Scorpions, The Doors,

Trupe Romanesti:
Cargo, Celelalte Cuvinte, Compact, Semnal M, Rosu si Negru, Directia5, Holograf, Bere Gratis, Iris, Luna Amara, Talisman, Metalica, Phoenix, Vank, Vama Veche, Sarmalele Reci, Vita de Vie, Voltaj.

Deci sunt cele mai cinoscute! Multa bafta!

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Straine sau romanesti?

| breathing30 explică (pentru superdorex):

Si romanesti si straine. scuze ca nu am precizatbig grin

| breathing30 explică (pentru superdorex):

Straine si romanesti. Scuze ca nu am precizat!

| breathing30 explică (pentru superdorex):

Mersi mtkiss

| superdorex a răspuns (pentru breathing30):

Acum iti trimit:
Trupe Straine:AC DC, Aerosmith, A-ha, Coldplay, Cranberries, Deep Purple, Def Leppard, Dire Straits, Disturbed, Duran Duran,Eagles, Guns N' Roses, Green Day, Iron Maiden,Led Zeppelin, Limp Bizkit, Linkin Park, Metallica, Nirvana, Oasis, Queen, Phoenix, Police, Rolling Stones, Scorpions, The Doors,

Trupe Romanesti:
Cargo, Celelalte Cuvinte, Compact, Semnal M, Rosu si Negru, Directia5, Holograf, Bere Gratis, Iris, Luna Amara, Talisman, Metalica, Phoenix, Vank, Vama Veche, Sarmalele Reci, Vita de Vie, Voltaj.

Deci sunt cele mai cinoscute! Multa bafta!

| Nαty a răspuns:

Paramore,Evanescence,Rammstein,Adept,BlessTheFall,Slipknot,System Of A Down,Bullet for my Valentine,Red,Metallica,Disturbed, Skillet, Akado... FUNDA big grin

| CocaCola135 a răspuns:

Buna : three days grace,Evanescence,Disturbed,Paramore,Deep Purple, Def Leppard, Dire Straits, Disturbed, Duran Duran, Eagles, Guns N' Roses, Green Day, Iron Maiden, Led Zeppelin, Limp Bizkit, Linkin Park, Metallica, Nirvana, Oasis, Queen.( straine ) bafta