| parazitu_8805 a întrebat:

Vreau si eu nume de trupe rock
Dau fundita pentru cele mai multe

Răspuns Câştigător
| JsBeibDOLL a răspuns:

-Skillet
-Linkin Park
-AC/DC
-Freddy Mercury
-System Of A Down
-Rammstein
-Metallica
-AB4
-Therion
-HIM
-Scooter
-Queen
-GoodSmack
-Pantera
-Cradle of Filth
-Papa roach
-NightWish
-Three Days Grace
-Tatu
-Poets of the Fall
-Bad Brains
-Sun 41
-My Chemical Romance
-GreenDay
-Pignoise
-Evanescence
-Disturbed
-Black Kids
-Korn
-Limp Bizkit
-MotorHead
-Sepultura
-Sonata Nocturna
-The Rasmus
-Chalice
-Ozzy Osbourne
-Theatre of Tragedy
-Even Vast
-Where Angels Fall
-Tristania
-Abonos
-Xandria
-Poems of Shadows
-Slumber
-Theatres Des Vampires
-Solitude

10 răspunsuri:
| andreyutzzu3 a răspuns:

Linkin parca, metallica, nightwish, Marilyn Manson, Artmania, Rammstein, Tarja Turunen, Truda, Negura Bunget, AC/DC, Guns N Roses, Paramore, Slipknot, Iron Maiden, Manowar, Trooper, Iris, Cradle of Filth, Megadeth, Slayer, Children Of Bodom, Kamelot, Evanescence, Immortal, My Dying Bride, Rock City, Aerosmith, Ozzy Osbourne, Tokio Hotel, Miley Cyrus, Avril Lavigne, Deathstars, Adam Lambert
Si asa mai departe. Daca mai vrei in tra pe
http://www.metalhead.ro/trupe-t-2-i-7-l-1-p-1

| Georgyana98 a răspuns:

Uite aici mai multe nume de trupe rock:
1. Ai batrani: JudasPriest, Annihilator, AC/DC, DeepPurple, Zeppelin, Thin Lizzy, etc...sunt prea multibig grin
2. Astia mai tineri: Valtary, Megadeth, Children of Bodom, Death, RHCP, Savatage, etc
3. Din Romania: Iris, NeguraBunget, CelelalteCuvinte TimpuriNo
Metallica, Pantera, Black Sabbath si Ozzy singur e tare, Desigur Nightwish si Within Temptation, Lacuna Coil, Motorhead, Guns 'n' Roses, Nirvana, Alice IN Chains, RHCP, Guano Apes, Soil, Puddle Of Mud, Creed, Skid Row, Candlebox, Bush, Audioslave si RAtM, CLAR Apocalyptica.
Din Romania... in primul rand Firma, pe urma OCS, AB4, Cargo.

| Hannelore a răspuns:

Korn, LinkinPark, Nightwish, Papa Roach, Sistem Of A Down, Coma, AB4,
OCS
:Led Zeppelin, Deep Purple, Black Sabbath, Jethro Tull, Yes, Rush, Genesis, Gentle Giant, Frank Zappa, Jimi Hendrix, Hawkwind, Gong, Faust, Magma, Anglagard, Porcup ine Tree, Ozric Tentacles, Djam Karet, John Abercrombie, Fred Frith, Terje Rypdal, John Coltrane, John Lee Hooker, Jan Garbarek, Doors, Fleetwood Mac, Groundhogs, Savoy Brown, John Mayall
The Beatles, Pink Floyd, Aerosmith, The Libertines, Radiohead, Weezer, Deep Purple...

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Sa mor eu da voi vad ca nu prea aveti minte! ce-i dati omului unii dintre voi o mie de trupe si-l innebuniti? ba asculta aici la mine baga id alex_oncescu95 si ati dau eu mai multe chestii dar nu hard sau metal ca nu ascult de astea! valabil si pentru altii!

| MrSpooky a răspuns (pentru AndreiAlexandru36):

Scz nu m-am putut abtine la cata prostie are romanu in el...A spus foarte clar ca vrea nume de trupe rock, nu a specificat cate vreastraight face
Ai tu vreo problema daca oamenii au vrut sa ii dea mai multe trupe?
Si stai linistit ca nu vrea nimeni sa iti asculte manelele...

| Deecs a răspuns:

3 Doors Down
Adema
Avril Lavigne
Black Veil Brides
Cinema Bizarre
Escape The Fate
Family Force 5
Flyleaf
Good Charlotte
Green Day
Incubus
Korn
Linkin Park
Marilyn Manson
Matchbook Romance
My Chemical Romance
Paramore
Scary Kids Scaring Kids
Secondhand Serenade
Seether
Silverstein
Simple Plan
Skillet
Sum 41
Switchfoot
System of a down
Ten second epic
The Used
Three Days Grace
Yellowcard
Emilie Autumn
Vita de vie
Rammstein
A last failure
To be juliet's secret
The Summer Obsession
12 Stones
All Time Low
Anberlin
April Sixth
Breaking Benjamin
BrokenCYDE
Bullet for my valentine
Daughtry
Dead Poetic
Dead by sunrise
Deathstars
Dimmu Borgir
Eyes set to kill
Forever the Sickest Kids
Funeral for a friend
Breathe Carolina
Ivorlyne
Jamestown Story
Kill Hannah
Kreator
P. O. D.
Papa Roach
Pop Evil
Shinedown
Sic Feet Under
Sixx A. M.
Slipknot
Slot
Stereo Skyline
Stereos
Story of the year
The Calling
The classic crime
The Exies
The Medic Droid
Tiarra
Tokio Hotel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ordo Rosarius Equilibrio, Anathema, Kataklysm, Nile, Morbid Angel, Slayer

| BaiatulAnonim1234 a răspuns:

Iron Weasel

| bya_7583 a răspuns:

Bce

| bya_7583 a răspuns:

Preferata pantera