| Magdalena234 a întrebat:

happy.
Vreau si eu sa pozez "artistic".
Imi dati idei cum as' putea sa pozez afara?.
Ca fotomodelele sau ceva de genu. Deci artistic laughing).
Si sfaturi pentru poze mai bune. puppy dog eyes

Dau FUNDITAA puppy dog eyes.

9 răspunsuri:
| Spermezan a răspuns:

Tu stai cu spatele in fata camerei iar lumina soarelui (de preferabil, cand e spre apus) sa... lumineze inspre camera dar conturul tau sa fie vizibil. Poti s-o faci invers cu fata spre camera.

| Magdalena234 explică (pentru Spermezan):

Da dar nu pot sa fac doar poze asa. laughing)))) Eu ma refeream la mai multe idei, sfaturi etc., merge si poze cu fotomodele.

| Spermezan a răspuns (pentru Magdalena234):

Daca varsta ta nu apare pe ceasul electronic -la ora-, atunci, "modelingul" si "fashionul" nu e de tine, inca

| Magdalena234 explică (pentru Spermezan):

Ce conteaza asta? raised eyebrows Daca nu raspunzi la intrebare nu ai ce cauta aici.

| Spermezan a răspuns (pentru Magdalena234):

Ti-am raspuns si ti-am facut un serviciu de informare. Repet: varsta ta nu apare pe ceasul electronic? Modelingul/Fashionul nu e de tine.

| Alexandra4012 a răspuns:

Nu prea ma pricep la chestii de genul asta, dar pot sa-ti recomand sa te folosesti de copaci, de flori... de porumb laughing, de absolut ce vrei. Tot ce trebuie sa faci ca sa iasa o poza buna este sa fii tu insati si sa pozezi cu zambetul pe buze. Fundita?

| Magdalena234 explică (pentru Alexandra4012):

Pai asta fac, dar problema e ca nu am idei cum sa pozez.

| Instagram a răspuns:

Http://luizanegrufilosofie2.wordpress.com/......o-reusita/ incearca pozitiile din poze. :* Si incearca in spate sa fie un peisaj frumos. Success!