| Emokriss a întrebat:

imi puteti da niste sfaturi cum as putea sa ma imbrac emo?!
Ador acest stil dar nu prea am idei
Mi-ar fi de mare ajutor daca mi-ati putea da iste poze... :*
Funditaa

msz mult :*

3 răspunsuri:
| DemonvsAngel a răspuns:

Blugi stransi, Tricou cu trupa rock sau de culoare inchisa sau neon si sa fie larga sau mulata si papuci tenisi, excadrile, bocanci sau opincute. Parul bretonul sa acopere jumatate de ochi si poti folosi rimel si un ruj sa dea impresia ca buzele tale sunt inghetate.
Id-ul meu alexvsgaby(si eu ma imbrac stil emo

| Denissa1994 a răspuns:

Iti iei niste blugi care ai aveai mai vechin si iti faci nite taieturi la ei in genunchi bluze negre si te dai cu rimel