| MaddieR a întrebat:

Buna TPU vreau si eu statusuri gen m-am saturat de greselile lui si de prostii, orgoliu, ambitii. dau funda la toata lumea care ma ajuta:*

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Statusurile nu le agreez, dar pune-ti o fotografie cu o inima cu semnul de interzis pe ea.Cauti pe google, gasesti multe.Si daca te-ai saturat,spune-i clar. Daca e cazul, lasa-l vreo cateva zile, poate-i vine mintea la cap.Pup!

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| madukk a răspuns:

Si intr-o zi ma veii cauta spunandu-le la toti lipseste ea