| Onofrei_Ozana_Lavinia_1978 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri! orgoliu... dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Buna!
si eu am folosit asemenea statusuri mult timp asa ca...:

Vi ● Pleci ● Mi`e totuna ● O sa fie altu`n locul tau intotdeauna ●

м-aı υıтa-тe øđaтa ła мıиe [;;] ¢ħıaя ¢яezı ¢a 2 νøявe мa ρøт ađυ¢e łaиga тıиe؟![] am đe υиđe ałege [] тυ иυ ešтı υиıκaт[ρøт gašı вaıaт ¢a тıиe ła fıe¢aяe мeтяυ ρaтяaт!

La inceput credeam ca te iubesc, dar de fapt incercam sa astup golul lasat de el!

Fraiere te-am pacalit! nu pe tine te-am iubit! ai grija de tarfa ta ca te doare inima cand te uiti la poza mea
cє ƒac؟! cυм ƒac؟! є тяєaвa мєa! vezi ca ρяιηde ιηνι∂ιє ρє мιηє тaяƒa тнa!

Baby, esti uimit fiindca vezi ca m-am schimbat, ca nu mai sunt aceeasi pustoaica usor de manipulat!

mereu vei cauta la EA tot ce adorai la MINE candva

Te va privi de sus caci pentru ea esti duss! de acum o vei visa dar nu o vei avea!

Rupi o poza cu mine in care ironic zambesc nici o lege nu poate sa ma lege ca nu te mai iubesc!

Nu privi in spate.lasa`n urma tot ce`a fost! tu incercai sa te ridici, el te tragea in jos! dar nu ceda cand stii ca inca mai poti! ca tine sunt pootzine dar ca el sunt toti!

Nu te vreau in viata mea ai avut sansa tha! de ajuns cu "blah, blah, blah!"

Pune stop cand te streseaza. Spune`i ca exagereaza.Nu`ntelege? Spune`i "PA" si se calmeaza

EsTe atat De sChImBaTă; x! ExAcT QuM Ai zIs tU Ca nu O Să fIe vReOdAtA!

●` Regula numaruuu` unu` J ` Sã n`ai incredere` in Nimeni`! ●

Fii atent sa vezi cum doare cand o sa ma vezi nepasatoare

Te uiti, nu ma recunosti.Te intrebi daca eu sunt.Nu iti vine sa crezi.Dar asa am fost mereu, sau poate m-am schimbat dar nu pentru tine.

Parfumul tau pe bluza mea.Si stilul meu in mintea ta.Vei cauta privirea mea.In fiecare EA!

Poti sa faci ce vrei cu viata ta.Mie chiar nu-mi pasa.Mi-am dat seama ca fara tine.Viata e mult mai frumoasa!

2 răspunsuri:
| HellGirl666 a răspuns:

☮ Nu va fie frica de fericire. nu exista

fericirea este o statie pe drumul dintre prea putin si prea mult.

nu rupe firul unei prietenii caci chiar daca il legi la loc nodul ramane.

nu uita trecutul doar ca se te gandesti la viitor.

am citit in clasa ca nu este bine sa chiulesti asa ca am lasat cititul.

daca citesc o carte este foarte bine, daca citesc 2 sunt prea multe da 3 deamu` s putine.

Eu n-am ştiut că dacă eşti beat
Te faci deodată acrobat.

nu crede in miracole.bazeazate pe ele.

De ce tot se vorbeste`n lume precum ca viata scurta e
Dar nimeni nu ne poate spune in comparatzie cu ce
De ce?

Vrei sa cunosti lucrurile? privestele de aproape. vrei sa-ti placa? privestele de departe

Fetele/Baietii imi bat in geam. Nu aud, am termopan.

Sunt in iad... vreti sa va trimit ceva cald?

Ma misc ca un melc... ma doare-n cochilie

Nu conteaza lungimea baghetei, ci magia din ea...

Exista 2 cuvinte care te ajuta sa deschizi multe usi: trage si impinge

Nu-mi merge statusul!

De ce te uiti asa la mine… cu ochi tristi si goi?… nu crezi c-ar fi mai bine… SAI SCOATEM PE-AMANDOI?

Cand am fost cu tine m’am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat

NU TE GANDI NICIODATA LA VICTORIE.GANDESTE-TE SA NU PIERZI

Tu poti sa te-ndoiesti de soare,/ De focul ce scanteie-n stea,/ De legile nemuritoare,/ Dar nu si de iubirea mea…

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

O sperietura buna realizeaza mai mult decat 100 de sfaturi.

Sfaturile sunt ca ciupercile, cresc peste tot, dar cele rele iti pot fi fatale.

Nu sunt! Cauta-ma pe google!

M-am nascut normal. Scoala m-a tampit.

Nu pot sa vb acum, am mancat ceapa…

Oferta toamna-iarna: la fiecare buzz dat primiti un ignore gratis!

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei……. politia pompierii si salvarea

Sunt un prost dar cand ma uit in jur ma linistesc

Cine e harnic si munceste, ori e prost ori nu gandeste.
Toti avem o pereche de aripi, dar numai cine viseaza invata a zbura…
A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara….
Sunt oglinda adevarului uitati-va inauntru si descoperiti golul ce este in voi…
Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii.
Daca sunt zile cand ma prefac ca nu vad minciunile, si cred anumite cuvinte, o fac ori din dragoste, ori din indiferenta.

Pareti frumoase, aproape culte. Atât de proaste si din ce în ce mai multe!

Si ploua din ochii tai, dar totusi e uscat obrazul tau, ca ti-e prea frica sa schimbi ceva, ca daca iese rau?
Si imi pare rau de tot ce s-a întâmplat, stii bine.Cel mai mult îmi pare rau ca am pus suflet pentru tine!
Cum este mai bine? Cu minciuna care ne zâmbe? te fals sau cu adevarul care lacrimeaza sincer?
• Oricine te poate face sa zâmbesti sau sa plângi, dar e nevoie de cineva foarte special care îti împrumuta un zâmbet de-al lui când deja ai lacrimi în ochi.
♥Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist."

Totul trece, asa se spune. Dar nimic nu trece fara sa lase urme!

♥Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castiga

- Sper să îți placă.