| Carla99 a întrebat:

big grin Vreau si eu niste statusuri orgoliu, madrie si nici un pic de regret sau ceva de genu [ Hai cauta pe altaa ca ea deja s-a saturat nu mai vrea sa stea cu un asa handicapat laughing]

Cele mai multe si mai frumoase primesc Fundabatting eyelashes

Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| bi3ncu7zZa a răspuns:

Buna!kiss
si eu am folosit asemenea statusuri mult timphee hee asa ca...:

Vi ● Pleci ● Mi`e totuna ● O sa fie altu`n locul tau intotdeauna ●

м-aı υıтa-тe øđaтa ła мıиe [;;] ¢ħıaя ¢яezı ¢a 2 νøявe мa ρøт ađυ¢e łaиga тıиe؟![raised eyebrows] am đe υиđe ałege [winking] тυ иυ ešтı υиıκaт[on the phone ρøт gašı вaıaт ¢a тıиe ła fıe¢aяe мeтяυ ρaтяaт!

La inceput credeam ca te iubesc, dar de fapt incercam sa astup golul lasat de el!

Fraiere te-am pacalit!laughing nu pe tine te-am iubit!no talking ai grija de tarfa ta ca te doare inima cand te uiti la poza meahappy
cє ƒac؟! cυм ƒac؟! є тяєaвa мєa!winking vezi ca ρяιηde ιηνι∂ιє ρє мιηє тaяƒa тнa!batting eyelashes

Baby, esti uimit fiindca vezi ca m-am schimbat, ca nu mai sunt aceeasi pustoaica usor de manipulat!love struck

mereu vei cauta la EA tot ce adorai la MINE candvahappy

Te va privi de sus caci pentru ea esti duss! de acum o vei visa dar nu o vei avea!love struckwinking

Rupi o poza cu mine in care ironic zambesc happy nici o lege nu poate sa ma lege ca nu te mai iubesc!winking

Nu privi in spate.lasa`n urma tot ce`a fost! tu incercai sa te ridici, el te tragea in josoh go on! dar nu ceda cand stii ca inca mai poti! ca tine sunt pootzine dar ca el sunt toti!

Nu te vreau in viata mea no talking ai avut sansa tha!winking de ajuns cu "blah, blah, blah!chatterbox"

Pune stop cand te streseaza. Spune`i ca exagereaza.Nu`ntelege? Spune`i "PA" si se calmeaza

EsTe atat De sChImBaTă; x! ExAcT QuM Ai zIs tU Ca nu O Să fIe vReOdAtA!

●` Regula numaruuu` unu` J ` Sã n`ai incredere` in Nimeni`! ●

Fii atent sa vezi cum doare cand o sa ma vezi nepasatoare

Te uiti, nu ma recunosti.Te intrebi daca eu sunt.Nu iti vine sa crezi.Dar asa am fost mereu, sau poate m-am schimbat dar nu pentru tine.

Parfumul tau pe bluza mea.Si stilul meu in mintea ta.Vei cauta privirea mea.In fiecare EA!

Poti sa faci ce vrei cu viata ta.Mie chiar nu-mi pasa.Mi-am dat seama ca fara tine.Viata e mult mai frumoasa!

"She`s got a smile on her face, and a *** you atitude, because from this day on, she`s living life for herself."

Am spus ca te iubesc?:-o Da?! OoOps, Am mintit! blushing

vorbele MeLe DoR? Da Ce Ai VrEa? Sa Te AlInTe? tine’Te BiNe Ca De Acum InCoLo Nu Te Mai LoVeSc Cu CuViNtE

Da, pe asta mica nu o mai intereseaza ca tu te gandesti la ea, ea se pisa pe grija ta!"

Imi dai mesaje, esti nebun, de cate ori pe seara vrei sa-ti spunnici nu-mi lipsesti nici nu mi-e dor sa te-aud In seara asta vrei, nu vrei n-o sa-ti raspund!:X

Si-mi spui "gandesti bine", ai fi socat daca-i sti ce cred eu despre tine

N-o sa mai vezi una ca mine, si dac-o sa vezi, nu-i pentru tine

Multumesc de participare. Iti zic PA! Felicitari! Ai iesit din viata mea.

Ti se rupe inima, iti plange sufletul, fiindca acum doar in poze imi mai vezi zambetul!

la anii pe care ii ai esti prea prost sa-ti dai seama ce pierzi!laughing

• Duc gunoiul. Te duc undeva?

love struckkiss

16 răspunsuri:
| a răspuns:

Stiu ca sunt multe, dar fa-ti timp sa le citesti pe toate!

1.Esti un oarecare, care cauta parcare!

2. Daca spun ''PA'' nu inseamna ca plec!

3.Stii? Vad viata ca pe un joc.Sunt pasionata mereu de primul loc.

4.Ma exprim sa intelegi mesajul! Eu nu-s m*-ta sa cenzurez in fata ta limbajul!

5. Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul! Tu esti doar personajul eu fac tot filmul.

6.Sunt inofensiva.Dar gandul meu e criminal!

7.Si cateodata pur si simplu nu pot sa tac!

8.Sa iert`? poate`! Sa uit? Niciodata!

9. Vrei atentie? Fa-te semn de circulatie.

10.O data cu magia. dispare si misterul!

11.Traiesc o poveste si visul e culoare!

12.Educata de destin, simt multe si arat putin!

13.Relax domnisoara, nu esti decat o tarf* ordinara!

14.Degeaba ma privesti confuz acum! Oricum raul e deja facut!

15.Am o vorba de la tata:''Intro zi se-nvarte roata''!

16.Pentru mine sunt niste amintiri care vesnic o sa doara! Pentru tine e doar o poveste de seara.

17.Am intrebat multe.Insa raspunsul tau va fi cu puncte puncte!

18.Cand am avut toate raspunsurile, intrebarile s-au schimbat!

19.Chiar daca unii nu ne lasa sa traim, primiv inainte si ironic le zambim!

20.Sa-ncepem cu inceputul:'De azi promit sa uit trecutul!

21.Hai Bye`Bye! Ramai cu bine.Vezi ca-ntreaba c*rvele de tine!

22.Profita de fiecare clipa.Ca in fiecare paradis exista cate o ispita.

23.Beau bere..Sa-l fac sprits pe Jack Daniel's.

24.Sentimentele sunt cea mai dura arma!

25.Pastreaza copia, dar nu uita originalul!

26.Ai curaj sau doar tupeu ca sa intrii in jocul meu!

27.Acum zi, ce faci? Vii mai aproape sau te retragi?

28. Facem tot ce simtim si nu ne oprim. Tarim viata din plin!

29.Inainte iubeam sa te ador.Acum iubesc sa te omor!

30.Il iubesc.dar prostul nu-si da` seama!

31.Te gandesti, aberezi, trezeste-te..Prea frumos visezi!

32.Nu-mi place sa-mi spui [PA]! Nu uita..asta e replica mea!
33.Inselatul nu e o greseala, ci o alegere!
Funda?smug

| OnuOnulică a răspuns:

Intra pe statusuri.ro

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa

| Anaalex520 a răspuns:

- Ca tine gasesc si in RECYCLE BIN...Ca mine nu gasesti nici pe GOOGLE

- In padurea cu alune aveau casa 2 pitici...Vine Cioaka si le spune daca Elodia e aici?

- Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua

Cand stapanul nu-i acasa, sar pe geam si intru in casa.

O sa mori bah puta ascultandu`l pe gutza…

Draga esti de milioane…i-a 50.000 si du-te...

Dansez pe sarma DND

Femeile...sunt ca locurile de parcare : cele bune sunt okupate iar cele libere sunt pentru handicapati.

Numar oile de pe mess; daca te-am sarit, esti kapra! Mai stai o data... :D

Astazi… am aflat ce e Iubirea :X …..MAINE…. afli tu ce-i despartirea.

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| BreeTPU a răspuns:

Http://www.bree.ro/statusuri.php Putine, frumoase si scrise corect.

| annabetu a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| LexuDeea a răspuns:

Te detesti. O vezi cum pleaca cu ochii goi. Tu prea mandru sa o opresti. Crezand ca vine inapoi.

Si sunt sonstienta ca nu iti face bine, dar orgoliul meu e mai presus de iubire!

La orgoliul meu sa nu te astepti sa te opresc!

Calca`ti pe orgoliu si raspunde`mi la intrebare: • Daca te-as calca si eu pe inima. ce zici, doare?

Daca iti zambesc asta nu inseamna ca te iert!

Si`mi spuneai ca sunt prea copilaroasa, Scuza`ma dar copilul asta n-are nevoie timp de o relatie serioasa

Am un caracter puternic, imi place sa fiu EU, sa nu arat tristetea din sufletul meu!

Incearca sa zambesti fato, urmeaza'mi sfatul! E cazul sa fi fericita, toate trec, o sa vina altu`!

Cand altii se bucura ca am renuntat, dau din cap, zambeste, si trec pe linia de start!

Nu mintea mea, ci inima e proasta; Ash vrea sa dau delete la amintiri, delete da' nu gasesc tasta;

Dar nu ma intorc la tine pentru ca m-ai facut sa sufar si acum e randul tau sa plangi dupa mine!

Eu o sa te las sa iti vezi de drumul tau. Atunci cand o sa privesti inapoi o sa-ti para rau. Si imi pare rau de tot ce s-a intamplat sti bine. Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!

E genul de fata care te vrea, dar n-are nevoie de tine, Nu-ti poti da seama, E ceva special la ea!

a fost bine si cu el, dar vei vedea ca fara el e mai bine.

Desi o sa`mi fie dor, de data asta o sa pun orgoliul in fata sentimentelor

Accepta`te pe tine fara masca, Falsitatea celorlalti nu o sa te mai raneasca, Fiecare trebuie sa invetze sa zambeasca!

Probabil că ai să plângi, Dar ştiu prea bine, Că plângi doar din orgoliu pentru tine

Acum cauţi melodii care să'ţi amintească de noi, Îţi pare rău, şi mie, da nu te mai vreau înapoi.

E greu cand iti repeti in gand"capu sus trebuie sa zambesti" Si subconstientul iti dicteaza "cand plangi sa nu te mai opresti

Trebuie să fii tare, Să demonstrezi că poţi, Să fii în centrul atenţiei şi mai presus de toţi

| Kathline a răspuns:

Just because something isn't happening for you right now doesn't mean that it will never happen.

| Rallu3 a răspuns:

Eu am o pagina cu statusuri pe facebook. Eu sper sa iti fie de folos. https://www.facebook.com/pages/Statusuri/554571784594702

| papusha_9889 a răspuns:

"Nu te supara baiatu meu nu-i nimic de capul taw.Nu vezi cat ai dekzut.Umbli cu ‘FeTe’ care se ***…M’ai lasat p mine pentru ea.N’am sa te iert in viata mea.winking"

"Nu are rost sa te streseazi…nu are rost ma stresezibatting eyelashes… Incepi deja` sa ma enervezistraight face….nu ma lua cu alea aleaoh go on….ca vine altuu` si`tsi zic valeaawinking"

"Mai stii? Iti placea sa o vezi razand love struck Ea tot cu zambetu pe buze a ramas...Tu tot cu ea in gandwinking "

| YsukaYSa a răspuns:

Buna vrei si eu statusuri in care pentru el..In care sa fie ceva in genu...Incerci sa te bagi singur in seama si te dai interesant happy.