| laura_7001 a întrebat:

Vreau si eu un program de scurtat memoria la melodii si un site de unde pot sa-l descarc. FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mp3 resizer
http://www.mp3resizer.com/

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Sa inteleg ca vrei sa o faci mai mica, sa nu ocupe spatiu. Descarca asta gratis:
http://www.softpedia.com/......tory.shtml
-te duci in stanga si alegi (audio-toate in mp3-setari iesire-la"rate de biti" alegi 64 sau 96)-OK
"Adauga document" (aduci o melodie sau toate)-OK
-"Incepe"
-dupa ce termina cu toate, in aceeasi fereastra click dreapta pe oricare melodie-"deschide documentul final"
(de aici le copiezi unde vrei).

| laura_7001 explică (pentru horia2012):

Nu merge

| horia2012 a răspuns (pentru laura_7001):

Cum sa nu mearga, Il am si eu. De aceea ti-am si spus cum se face. Ce nu merge.

| laura_7001 explică (pentru horia2012):

Scrie file doesn't exist, nu stiu ce are

| horia2012 a răspuns (pentru laura_7001):

Laura_7001, sa o luam pe rand:
-ai instalat programul?
-programul e in romana, e usor.
urmezi pasii de sus:
deschizi programul si in fereastra din stanga, alegi AUDIO-TOATE IN MP3
-urmatoarea fereastra-SETARI IESIRE (aici te duci la "rate de biti" si alegi 96 sau 64)-OK
-tot in fereastra asta-ADAUGA DOCUMENT-
(te duci si aduci melodiile tale -OPEN-OK
-acum-INCEPE
-dupa ce termina, click dreapta pe oricare melodie -DESCHIDE DOCUMENTUL FINAL-de aici le copiezi unde vrei.

| Valeriu25 a răspuns:

Http://mp3cut.net/ o poti face oline e foarte simplu, succes :)