| LesLady a întrebat:

Buna TPU... Vreau si eu un sfathappy
Imi place de o fata care are gagica si e cu 4 ani mai mare decat mine... Ea ma stie cred doar din priviri si nu stiu ce sa fac sa ma combin cu eahappy... Vreo` idee?

2 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Tu esti fata? si aia ii fata si are gagica cica?laughing

in fineoh go on
orice ai filaughing daca e cu 4 ani mai mare si are si "gagica" si nici nu va cunoasteti, mai bine cauta altcevahee hee

eventual daca erai fata si iti placea de un baiat cu 4 ani mai mare poate mai mergeawinking

| ADaaaaaA82635761 a răspuns:

E fata si are gagica laughing? Pai daca e intr-o relatie si e si mai mare decat tine nu cred ca ai sansee. E mai matura cu mult decat tine. Cauta alta fataa sunt cu miile! happy