| zozoMik a întrebat:

Vreau si eu un site pentru desenatorii, un site cu desene in creion unde pot vedea alte desene si unde pot de asemenea sa le public pe ale mele. (Excludem Desenez. net )
Funda happy Ms frumos

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand http://www.deviantart.com/. Poti vedea tot felul de imagini artistice in cadrul acestui site, si iti vei putea publica si desenele tale. Poti, desigur, sa si castigi ceva banuti de pe urma desenelor tale, si, din cate am auzit, aceasta optiune, este disponibila doar utilizatorilor"premium". Succes. Daca vei avea nevoie de informatii suplimentare, nu ezita sa imi/ ne spui.