| aalwayss a întrebat:

Buna TPU :)! Vroiam sa va intreb daca :
Imi dati si mie comm` la hi5 :))?
Ca am niste poze noi si chiar acum m`am trezit sa le pun:)), cand toti prietenii mei dorm.
Funditzsa vot ce vreti voi va dau.

App funditzsa la cel mai mare si cel mai frumos coomm`la albumul winter:

http://www.hi5.com/......geAlbum.do

puteti da la ultimele 6 :))

Cum am mai zis FUNDOI la cel mai mare si frumos comm`. v-am puuuupat :*

Răspuns Câştigător
| Alice a răspuns:

Poi de inceput intri in hi5 tau si sus in dreapta scrie ''confidentialitate''dai click acolo si iti apare o lista, in prima lista scire''setarii de profil''sub aceasta scrie''Acord doar prietenilor mei dreptul de a-mi vedea profilul''apoi dai click pe el si dai ''Salvare''si asta a fost tot:*SUCCES!

Intri pe hi5-ul tau si intri sus in dreapta la confidentialitate (privacy) si la prima : "Acord doar prietenilor mei dreptul de a-mi vedea profilul" ("My profile can be viewed by my friends only") dai "Acord altor utilizatori dreptul de a-mi vedea profilul" ("My profile can be viewed by all users") si gata :*

3 răspunsuri:
| aalwayss explică:

Returnez comm`urileelaughing

| aalwayss explică:

Pai nu mai stiu cum sa scot privatu`` si sa il am normal.sa nu il mai am privat.imi puteti spune? Funda

| rebecca_9651 a răspuns:

Pai il ai privat...