| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:X! Am o problema cu mess`ul, mi-am facut un id nou si cand o persoana ma adauga in lista ei si eu dau next next persoana respectiva imi apare la "Address Book" si acea persoana nu stiu daca ma are in lista, ce sa ii fac ca sa mearga sa nu mai apara acolo si de ce nu merge please ajutati-ma kiss dau funda pentru cel mai bun raspuns :X:X-*big grin!

1 răspuns:
| SAMM0603 a răspuns:

Sunt probleme de la yahoo, si eu am id nou si am multi acolo.
Unii au probleme cu avataru, altii cu status si noi cu id-urile noi.
Nustiu de la ce poate fi, o persoana mi-a zis sa mai atspet cateva zile deoarece id e nou si apoi va merge. ADEVARAT! Apoi a mers sa bag alte id-uri in lista, da' id-urile care le bagasem atunci si au ajuns in Address Book sunt acolo si acum!
Probleme de la yahoo. eu ma gandeam sa reinstalez pc-ul!