| Squmppaaaa a întrebat:

Buna TPU:X as vrea sa imi recomandati niste carti horror adica de groaza. Daca se poate si niste linkuri unde pot sa le citesc pe net:X
fUnDiTzicA+VoT:Xhappybatting eyelasheshee hee

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Oky

camera 1408
danica
orfana
atacul reghinilor
misterul gemenilor

2 răspunsuri:
| BeastMaster a răspuns:

Ascovit a spus niste filme foarte bune eu am o care care nu e neaparat de groaza dar intr-un film ar fi super(de la magie neagra la isus de doren irvine) sincer o sa te captiveze in cazul in care iti plac filmele de groaza si chestile din astea.inceputul e cam sec si tris dar incetul cu incetul o sa iti placawinking

| alexa5525 a răspuns:

La site asta poti vedea care sunt cele mai vandute si tot aici poti citi si cate ceva despre ele:http://www.librarie.net/top-vanzari-categorie.php?id=91
Bafta!