| IssaFk a întrebat:

:X Cum pot scapa de punctele negre si cosurile de pe fata?

Răspuns Câştigător
| WOLF9 a răspuns:

Buna. cel mai bine ar fi sa te duci la un dermatolog sau mai bine zis la medicul de familie care iti va da o trimitere la dermatolog iar acesta te va intreba ce tip de ten ai. Orikum daca ai tenul sensibil thinking sau gras parca se spunea poti sa folosesti zinerit e foarte bun l.am folosit si eu si intr.o luna nu mai aveam cosuri big grinwinking sper sa fie de folos si la tine multa bafta

2 răspunsuri:
| Denis777 a răspuns:

Exista creme speciale pentru asa ceva uitate si tu la reclame

| IssaFk explică (pentru Denis777):

Sa sti ca ma uit si am incercat toate cremele care exista si degeaba asa ca nu am intrebat degeaba cum scap de puctele si cosurile negre\