| TheSebiSibi a întrebat:

Care stie cum pot scapa de cosurile si punctele negre de pe fata? pls

4 răspunsuri:
| Ironicnαme a răspuns:

De coşuri poţi scăpa cu o cremă de la Oriflame, se numeşte ''Cutiuţa magică'' şi te scapă de coşuri rapid! Uite cum arată :
http://4.bp.blogspot.com/......are_lr.jpg
Iar de punctele negre, trebuie să ai un săpun de la Dove, care este foarte sensibil. http://i0.data.sanomadigital.ro/......e-art2.png
Aşa trebuie să arate, într-o cutiuţă verde.
Şi te dai de două ori în acel loc unde sunt punctele negre. Rezultatele sunt vizibile, ţi-o spun pentru că am încercat pe pielea mea. Şi eu am avut mari probleme cu punctele negre.

| mariukka a răspuns:

Produse de la avon
spalate mai des pe fata
date cu lamie

| fetitzadulke26 a răspuns:

De punctele negre nu stiu,dar pentru cosuri, spalate dimineata si seara cu sapun Johnson baby cu miere, este foarte bun, si rezultatele se vad foarte repede, dar neaparat sa fie cu miere!

| TheSebiSibi explică (pentru fetitzadulke26):

Mersi pentru raspus daca merge dau funda.