| PaulaStefania a întrebat:

Imi place de un baiat de ceva timp si sentimentul e reciproc! El este in ultimul an in scoala la care sunt.Eu sunt cu 2 ani mai mica decat el...am avut deja o multime de saruturi si imi doresc sa il intreb daca vrea sa stea cu mine dar nu stiu cum sa eu zic! Cum as reusi sa il fac pe el sa ma intrebe?

Răspuns Câştigător
| shadow222 a răspuns:

Grabeste-te timpu e pe sfarsite intreaba-l nu mai ezita ca o sa plece si nu o sal mai vezi, tine-ti legatura in special in afara scolii ca dupa aia asa va trebui sa faceti, dar iti repet grabestete ca timpu zboara

1 răspuns:
| dydu01 a răspuns:

Buna!
Poi spune-i ca vreti sa fiti impreuna, daca tot spui ca ati avut o multime de saruturi...
Nu pierde legatura cu el.
Bafta happy!