| lya2 a întrebat:

Buna TPU :X
Plac un baiat este cu un an mai mare decat mine. ieri am aflat de la un amic de a lui ca ii place de mine dar nu stiu ce sa cred.
mai tarziu am inceput sa plang ca m-am certat cu ai mei si cand am venit afara eram trista sa aruncat in gard cred sa ma inveseleasca si cand ma uitam la el si el se uita la mine? ma place sau nu? si puteti sa-mi ziceti cum sa il fac sa il cuceresc

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bianca94 a răspuns:

Lya eu cred ca si el te place la gestul care la facut ca sa te inveseleasca:d...nu cred ca ar trebui sa faci ceva ca sa il cuceresti, eu cred ca totul vine de la sinebig grinasta e parerea meabig grin