| iustii21 a întrebat:

Buna TPUlove struck
Vreau sa ma ajutati adica sa imi dati un sfatlove struck
Pe 12 februarie este ziua colegului de care imi place mie. La o intrebare anterioara am primit un raspuns care m'a pus pe ganduri si am gandeam sa ii fac cadou o poza cu mine si el intr-o rama.Mentionez ca el nu stiu sigur daca ma place. daca e prea iesit din comun cu poza atunci o felicitare cu noi 2 pe ea? Ce ziceti? Se va supara pe mine? Sau nu? Multumesclove struckFunda normallove struck

Răspuns Câştigător
| Patricia a răspuns:

Nu se va supara, e doar un cadou. dar mie mi se pare prea.pentru un cuplu. Daca erati impreuna ar fi fost un cadou minunat dar asa...

3 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa ii dai o poza cu voi doi. E prea direct(deis asta e parerea mea personala), dar daca esti destul de indrazneata. daca as fi in locul tau i-as cumpara o rama foto in care sa isi puna el ce fotografie vrea sau probabil as fi optat pentru un alt cadou(gen un ceas de mana). Ideea cu rama foto si poza ar fi mers daca voi doi erati cei mai buni prieteni(nu iesea atat de mult in evidenta). Bafta!

| axeman19 a răspuns:

Depinde de relatia voastra doar nu te duci la un coleg si ii dai o poza cu voi doi si ii zici suntem cei mai buni iubiti big grin cauta ceva mai discret si poza e buna daca scrii pe ea buni prietenii da nu cred ca o sa mearga cauta latceva mai barbatesc si graveazati numele pe obiect nu stiu ce dar gasesti u ^^

| Mihaela13 a răspuns:

Pe 12 februarie ii sh ziua meaa:X>D: