| justagirl21 a întrebat:

TPU, zilele trecute, ma epilam ca de-obicei(imi luam mustata)nu va radeti, va rog! si cum spuneam, din greseala m-am taiat sus langa buza de sus si mi s-o facut coaja, care apoi mi s-a rupt si acum imi curge un fel de lichid din rana(in acel loc nu cred ca mai am pielesad si nu stiu ce sa fac...va rog ajutati-ma cu ceva sfaturi, eventual daca stiti ceva creme, sau chiar retete care se pot face in casa stiti voi cam cu ce ai in camara sau frigider! heeeeeeeeelp! dau funda!

Răspuns Câştigător
| DyaDya a răspuns:

In primul rand, sper ca nu ai dat cu bogi pentru ca atunci o sa faci pe bune o mustata dar de aia de barbat, "mustata" se ia cu banda speciala sau pensetahappy si nu ai ce face pur si implu tresa o lasi sa se vindece poate crema de alifie de galbenele face minuni crede-matongue

1 răspuns:
| DyaDya a răspuns:

Big*