| WaterlooGirl a întrebat:

Buna TPU :*! Ziua mea va fi curand si nu stiu ce cadou sa le cer parintilor...adica eii mi-au spus sa ma gandesc la ceva si sa le spun ( cam asa se procedeaza in familia noastra) straight face. M-am gandit la un pui de labrador puppy dog eyes, la un scuter sau la un Samsung galaxy S3...Ce sa aleg?

P.S. Am un Nokia din acela vechi, deci chiar as avea nevoie de un telefon....Va rog sa imi lasati parerile mai jos. FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| lillyxoxo a răspuns:

Eu as alege una pui de labrador. si cele alte lucrui de craciun sau pe parcurs...

3 răspunsuri:
| PisicaRoz a răspuns:

Hey! Eu in locul tau as alege telefonul deoarece cu un Nokia din acela vechi nu prea ai ce sa facilaughing..sau catelul daca nu mai ai alt animal de companie, mie scuterul mi se pare nasol (parerea meabig grin) acum nu stiu faci cum vrei.P.S:La multi ani:*..bafta cu alesul unui cadou perfect pentru tinehappy

| τττ a răspuns:

Eu as alege un telefon nou.

| beliveyouu a răspuns:

Buna.Pai daca ai nevoie mai mare de un telefon eu spun sa.l alegi..si pe parcurs vei obtine si celelalte lucruri:*