| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de cateva sfaturi. Imi voi cumpara in curand un telefon nou... si nu stiu ce sa aleg. O prietena are Samsung Galaxy LaFleur. La inceput am vrut si eu insa am zis sa nu imi iau ca ea. M-am gandit la Samsung Galaxy S3, dar mi-ar placea si un iPhone 4s.
Mi-ar placea si un telefon pe care sa pot desena...
Ce telefon ar fi cel mai potrivit, sa zicem asa.

Răspuns Câştigător
| haroNNr a răspuns:

Pararea mea e ca S3 bate clar iPhone-ul, mai ales 4S-ul... poate iPhone-ul este mai frumos, mai de fite, dar S3-ul bate si iPhone 5 la perfomanta. Succes happy.

6 răspunsuri:
| Pawesome a răspuns:

Pai, in primul rand La fleur este culoarea.Iti recomand Samsung Galaxy Ace (sau Samsung Galaxy Ace 2) dar se poate sa fie exact telefonul de care are prietena ta.
O alta varianta ar fi Nokia Lumia (iti alegi tu o varianta). Gandeste-te intai ce vrei de la un telefon :touchscreen, tastatura qwerty, camera de n MP, etc.

| Cristina11r a răspuns (pentru Pawesome):

M-am gandit daja, si Samsung Galaxy S3 mi se pare perfect. Insa ma gandesc sa nu fie prea mare...

| Jee354 a răspuns:

Pai si Samsung Galaxy S3 sunt bune dar mai bun este iPhone 4S. iPhone-ul este mai performant si mai comod. Sper ca te-am ajutat cu ceva.Multa Bafta :*

| FReAkAzO1d a răspuns:

In ur dreams Jee.Ca performanta, jocuri, filme, desenat si alte chestii alege S3 clar.
Iphone 4S este sub S2.
Daca doresti ceva cu ecran mare.Ai SG S2, SG S3, HTC SENSATION XL, HTC One X...etc

| FReAkAzO1d a răspuns:

Daca vrei Brand atunci ia iphone, dar crede-ma nu are rost sa iei Iphone, daca ai posibilitatea sa iti iei Galaxy S2, S3, Sau HTC Sensation XL

| TotEuxD a răspuns:

Samsung Galaxy S3 este un telefon foarte bun.Toti zic ca este mai bun ca IPhone`ul dar nu e adevaratwinking.Ti-l recomand.