| Hangover a întrebat:

Buna tpuuuu! (mai exact fetelor) Azi am cumparat aceste botine de la un magazin din oras, sunt exact la fel ca in imagine doar ca talpa e rosie. http://www.depurtat.ro/cumpara/botine-selo-khaki-6977681
Bai, si nu stiu cum sa le asorteeez :)) Nu stiu ce ar trebui sa port la ele...Am fost vrajita pe moment de frumusetea lor, si nu regret ca le-am cumparat insa puteti sa imi dati niste sugestii? Eu ma gandeam ca un poncho crem cu niste jeansi albastru inchis s-ar potrivi, dar vreau mai multe sugestii. Va rog fetelor. Poate aveti mai multa experienta sau inspiratie. Va rog ajutati-ma! :( Va dau funda

Răspuns Câştigător
| DracusorImpielitat a răspuns:

Sunt asa de frumoase happy. Poti sa le asortezi cu aproape orice. Sugestia ta e foarte buna, dar ar merge de minune cu o piesa rosie. Gen fusta rosie, o jacheta neagra si o bluza alba cu ceva detalii. Sau blugi deschisi la culoare, o jacheta crem si o camasa alba sau ceva. Si jeansii albastru inchis cu o bluza rosie sau visinie ar arata dragut. Sau cu o jacheta din blug sau o vesta din blug. Sau o vesta din piele neagra. Sa le porti cu placere :*.

1 răspuns:
| Kryss13 a răspuns:

Jeansi albastru inchis si in partea de sus ceva rosu sau daca nu ai poti sa iti iei un accesoriu rosu big grin