| Yone_5447 a întrebat:

Trebuie sa fac o cumpunere iar cerinta este:scrie povestea unei parti de vorbire sau de propozitie. Daca reusesti sa faci si rime cu atat mai bine! Va rog ajutati-ma. Dau funda:X:X:X:X.

Răspuns Câştigător
| Pure.Sunshine a răspuns:

In timpul in care astepti sa iti faca altii tema mai bine te apuci sa o faci singur/singura. Cu siguranta va fi mai rapid!

4 răspunsuri:
| YvYutzza a răspuns:

E din caetul ala de vacanta ...am ajuns azi la pagina aia (pag.109)

| Caprescu_Andreea_1998 a răspuns:

Si eu am acelasi caiet de vacanta crying, nici eu nu stiu ce poveste sa fac...crying(

| eneadrian a răspuns:

Ba faceti-mi si mie tema

| bebitza23 a răspuns:

Si sora mea are acest caiet de vacanta si nu am nici o idee cam ce ar trebui scriscrying(PS. Pure Sunshine daca cineva are nevoie de ajutor asta nu inseamna ca asteapta de la ceilalti sa ii rezolve problema in totalitate, uneori si o mica ideea este de mare ajutor...dar rautatea predomina peste tot