| →βσσblėėŝ←׃╳ a întrebat:

Buna!
Trebuie sa fac tragica poveste Romeo si Julieta sa fie o poveste amuzanta sau de actiune...Imi puteti da niste idei? happy
Mersi! :*

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Zici ca Julieta era o urata si schioapa dar Romeo nu stia pentru ca era miop si nu avea bani de ochelari.Ca julieta avea o dantura foarte stricata si cand vorbea se ofileau toate florile si lesinau cei din jur! Ca Romeo era prost bata si ii placeau manelelehee hee
Inspira-te de la tv, bag-o si pe Nikita ca rivalalaughing...hai zi tu de nu merit funditahee hee

3 răspunsuri:
| tim a răspuns:

Mai bine faci un film, iar daca joc eu cu ai mei o sa iasa actiune-comedie. sti doar filmu,, sa moara romeo" te poti inspira din el.

| rvr a răspuns:

E ceva drama si dragoste...cred ca ar trebui sa fie si actiune, drama.si de sigur un pick romantism.:X :X :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cade julieta de la balcon.

hai pe bune acum.laughing