| maimutzica a întrebat:

in curand o prietena implineste 18 ani si as vrea sa-i iau un cadou, dar nu prea stiu ce(ea e adventista)-ii place sa citeasca diverse carti; ma gandeam sa-i iau o carte interesanta si inca ceva, dar nu mai stiu... aveti vreo idee? pup

5 răspunsuri:
| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Chiar ieri a fost ziua unei prietene... a implinit tot 18 ani si i-am luat o carte(de la adevarul), un spray rexona care il vroia dar nu apucase sa si-l cumpere, o pereche de cercei si o cutie de toffifee.
Tu ii poti lua prietenei tale un ceas, bratara, cercei, un ursulet, haine si daca vrei poti sa ii faci si un album foto.

| sweet_girl_carmen a răspuns:

O pereche de cercei, o bratara, un urs mare de plus sau ceva personalizat

| maimutzica explică:

Am spus ca este adventista, deci nu poarta accesorii...sau ceva de genu`!

| Funny a răspuns:

Mai bine ii cumperi un tricou, personalizat, pentru ca aceasta sa te tina minte tot timpul cand il poarta... sau ceva funny!

| Johanna_9281 a răspuns:

Ai putea sa ii iei o bluza sau o esarfa pe langa carte, sau un parfum. Poate s-ar bucura.