| AnaAna23 a întrebat:

Trec clasa a noua. In prima zi de liceu se merge cu parintii? nu ca ar fi o regula, dar intreb. voi cumfaceti sau ati facut?

Răspuns Câştigător
| manumescbosssdeboss a răspuns:

Eu sincer as vrea sa merg cu parintii. Mama este profesoara la alta scoala si nu se poate invoi pentru mine chiar in ziua deschiderii scolii, iar tata abia si a schimbat serviciul si nu ar da bine daca s ar invoi chir acum cand este nou angajat. Daca parintii mei ar putea veni, eu m as bucura. Eu tot in clasa 9 sunt. Nu i o rusine sa vii cu parintii la deschiderea scolii. Oricum, daca parintii tai vin vor vorbi cu ceilati parinti iar tu vei vorbi cu noile tale colege.(cred) Bafta la liceu! Si am niste emotii...

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cum vrei. Eu parca m-am dus cu mama. O sa fie oricum sigur macar cativa care vor veni cu parintii.

| Madesz a răspuns:

Eu nu voi merge cu parintii in prima zi de liceu, pentru ca am cu cine altcineva sa merg : cu bff happy