| anonim_4396 a întrebat:

Trec in clasa a 8a si as vrea pentru cei care sunt din Iasi la liceul de Informatica, la Ibraileanu, Cantemir[mate-info] sau Economic 1 sa-mi spuna si mie cum sunt profii, programul, uniformele, liceul in general...

3 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Eu sunt la Ibraileanu.Profii... unii sunt de treaba altii mai putin de treaba ( de altfel ca la toate liceele).Se invata dimineata ( orele incep la 8 10), uniformele... mai bine nu comentezlaughing).Dar in general e foarte fain :-).

Ps: la ce liceu vrei sa intri?

| Kitty2011 a răspuns:

@Geo : mersi mult :*.
@Madutzy : cred ca la unul din astea 4... dar mai am un an si am timp sa ma mai gandesc.

As vrea sa aflu pareri si despre celelalte 2 licee.

| Geo_1380 a răspuns:

La liceul Cantemir.big grin.Profesorii sunt ok cu mici exceptiihee hee.Se invata de dimineata de la ora 8:00.Nu avem uniforme:X.Desi dirigintele a incercat sa ne convinga sa venim cu camasi/bluze albeoh go on.Dar cine asculta?laughing. Trebuie sa inveti,in special la matematica si informatica, dar si la logica, chimie.Multa bafta la liceu, desi mai ai un an de gimnaziu.