| Gabitsa_1085 a întrebat:

Sunt clasa a VIII-a si as vrea sa ma duc la Liceul economic din Ploiesti la profilul mate-info. Dar profilul are intensiv informatica. Asta inseamna ca trebuie sa dau un test la informatica inainte de a intra?

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Nu, nu trebuie sa dai test la informatica. Trebuie sa dai un test la matematica si depinde foarte mult de cati il vor da si din cati elevi este formata clasa. La mine au dat 80 pentru o clasa de 30 happy. Bafta!

2 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Nu
dar o sa ai multe ore de matematica si informatica pe saptamana! si o sa dai teza la mate si info!

| Cjay a răspuns:

Nu ne'aparat de obicei dai teste la mate