| DenisukaDenyDeDe a întrebat:

Buna TUP:* am o intrebare sunt in clasa A VIII-a si imi doresc foarte mult ca la liceu sa ma duc la profil de handball de fete dar nu este acest profil ce trebuie sa fac ca sa se creeze acest profil? Va rog sa ma ajutati chiar imi doresc acest lucru mult va rog

1 răspuns:
| EusebiuVRU a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar nu se va crea un profil doar pentru ca vrei tu.din cate stiu, nu exista un astfel de profil la liceele cu program sportiv(cel putin nu la mine in oras).