| Deeyu_Deeyu_1992 a întrebat:

Buna tup Toata lumea imi zice sa imi las prietenul cel mai bun pt ca profita de pe mine foarte mult. Nu stiu ce sa mai cred. De ce restul lumi vede asta numai eu nu?

3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Mai mereu aflăm ultimii că prietenii profită de noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza ce spun ceilalti. Orcine poate sa-ti spuna niste vorbe dintr-un anumit motiv.
Ar fi cazul sa iti pui un semn de intrebare si sa fii mai atent.
Daca nu ti se pare nimic in neregula si prietenul tau nu-ti da motive ca ar profita de tine, ignora ce spun ceilalti.

| Chimied a răspuns:

Daca toata lumea ti-o spune probabil ca ai o problema. Daca iti spuneau 2-3 persoane mai puteai spune ca sunt invidioase sau altceva.