| Davidboos22 a întrebat:

Buna tupu! Se apropie ziua mea si vreau sa ma îmbăt, sa consum alcool. Implinesc 14 ani eu m-am gândit sa consum votca, bere si energizante. Voi ce imi recomandați sa cosum? O sa fie cea mai tare beție, aștept recomandarea voastră tupu

11 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cianura

| darrio2007 a răspuns:

Ori ai ceva la bord si acum? Aici este TPU nu tupu. Daca implinesti 14 ani, asta nu iti da dreptul sa consumi alcool.Este ilegal ce vrei tu.

| AFR81 a răspuns:

Stii, poti sa te distrezi foarte bine si fara sa te imbeti, iar la varsta asta, la 14 ani, mi se pare de neconceput ca un copil sa aiba asemenea planuri.

| OfataOricare a răspuns (pentru AFR81):

Asa e o parte buna dintre cei mai multi * smecheri * din aceasta generatie ( am si eu 15 ani ). Adica eu am o clasa destul de normala ( nu fumeaza nimeni ), dar la o scoala aflata la 1 km distanta cei de varsta noastra rup pachete de tigari si in excursi e nelipsita bautura ( betia )si tigarile.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru AFR81):

Are "boss" in nume, asta explica multe.

| AFR81 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Explica destul de multe, dar parca tot ma surprinde ceea ce am citit. Sper ca este doar o gluma proasta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mona prin paine

| WaterDrop a răspuns:

Formol.Nici o bautura nu-l poate intrece si te tine teapan multa vreme dupa aceea, nu doar la inceput ca si alcoolul normal.

| Davidboos22 explică (pentru WaterDrop):

Ce votca imi recomanzi si bere imi recomanzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey bo$$, ești cam prostalău.

| RagnarokR a răspuns:

Daca vrei asa betie, ti se rupe filmu si nu te mai poti distra ca vei fi muci, la propriu.

Bea ca sa te simti bine si sa te distrezi, nu sa fi ca un om din pestera ce nu a mai baut in viata lui si nu are limite. Tu esti salbatic sau om civilizat?