| adrykiba a întrebat:

Buna tuturar.As dori sa stiu cat de dureros este sa iti faci un pierce in nas sau in spranceana. Avand in vedere ca acum este interzis cu pistolul.Doresc cat mai multe pareri.

1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

Oricum ar fi o idee cam proastă cu pistolul în zonele alea, zic eu, că e sensibil ţesutul şi pistolul poate lăsa urma urâte.
Sincer, depinde de fiecare dintre noi. Unii rezistă mai bine, alţii nu. Fetele în general rezistă, chill. Depinde şi dacă nimereşte bine sau nu -_-'