| frt a întrebat:

Am 17 ani, aproape 18 si vreau sa lucrez urgent in orice domeniu.Mama e bolnava si trebuie sa fac ceva sa o ajut.Ma puteti ajuta?
Am cautat peste tot, dar fara succes.

4 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Buna.
Ai incercat la McDonald, KFG.o spalatorie sau sa imparti pliante?

| frt explică (pentru AlexandraCroft):

Da am incercat.Nici un succes.

| AlexandraCroft a răspuns (pentru frt):

Esti sigura?
In vremea asta se cauta pe timpul perioadei vacantei copii ca si tine pentru diverse slujbe, eu zic sa mai cauti, pe net, oriunde, o sa gasesti daca vrei.

| somebody121 a răspuns:

Sunt destule magazine care cauta vanzatori.Chelner,postas...