| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!happy
Am 17 ani si totusi, ma comport de cele mai multe ori ca un copil de 12 anibig grin laughing. Adica, eu inca ma mai consider un copil si imi place sa fiu rasfatata in continuare. Uneori, sunt chiar imatura in ceea ce priveste comportamentul, insa imi iau responsabilitatile in serios. Atunci cand e vorba de ceva important, sunt destul de matura, insa, in rest, ma port ca un copilas big grin.
Credeti ca ar trebui sa ma schimb? Sa ma comport ca o persoana de 17 ani, sa fiu mai matura? Ce credeti?happy

Răspuns Câştigător
| VladGH a răspuns:

Sfatul meu este sa te profiti inca de copilarie, fii tu insuti. Totul se petrece in timp, va trece putin si vei vedea ca esti schimbata. Ba chiar uneori vei vrea sa te intorci la momentele astea de copilas. Bafta.

3 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Nu te schimba! Inca nu e prea tarziu sa-ti traiesti '' copilaria '' sau mai bine zis adolescenta! smug

| Dlkee a răspuns:

Ce or sa zica prietenii tai?
"Iauite-o pe asta, ce fite are in ea, de copil. etk"
Ai trecut dee copilarie, acum distreaza-te ca la 17 ani love struck
PEntru ca peste 1 an vei fi majora!

| ZigZagMTFK a răspuns:

Eu chiar nu prea stiu ce sa ziclaughing. Adica si eu ma port ca un copil. Chiar daca sunt " mare ". In fine. Eu as zice sa nu te schimbi. Inca te mai bucuri de copilarie si asta e cel mai frumos lucru. big grin