| Anemarrie124 a întrebat:

De ceva timp mi se tot spune ca sunt prea copil.
Ieri am vorbit cu iubitul meu si mi-a spus sa incer sa nu mai fiu asa copil.Problema este ca nu inteleg eu consider ca ma comport destul de matur. Unii imi spun ca e bine sa fiu copil toata viata, altii nu.As vrea sa incerc sa am schimb dar nu stiu cum. Adica ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| All3xAssAssInnSS a răspuns:

Nu neaparat sal lase pentru ca vine de la sine sa te schimbi daca e jucausa normal ca orcine ar zice ca este copil.
Incearca sa fii mai serioasa.

8 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Fi asa cum simti sa fi, nu te modela dupa gandirea altora - si eu de cativa ani aud chestia asta big grin cu copilu, fi matur... big grin; daca incerci sa fi altfel decat esti o sa te chinui pana o sa revi la cine esti tu

| LostInBubble a răspuns:

Sa il lasi pe iubitul tau.
Trebuie sa ramai asa cum consideri tu ca vrei sa fi, nu cum considera el.

| Anemarrie124 explică:

Multumesc tuturor, aveti dreptate, dar poate ar fi mai bine sa fiu serioasa.

| Shammal a răspuns (pentru Anemarrie124):

Poate ar fi bine sa fi si mai jucausa big grin

| Anemarrie124 explică (pentru Shammal):

Pai asa sunt..am crezut ca asa e mai frumos.

| Shammal a răspuns (pentru Anemarrie124):

Este foarte frumos big hug daca incerca cineva sa te descurajeze, spune-i ca-l "musti" big grin

| Iuliana94 a răspuns:

Acum depinde si ce varsta are el si ce varsta ai tu. Oricum, probabil el vrea sa fii mai serioasa.Sa poata sa vorbeasca cu tine diferite subiecte.Fii un pic mai serioasa. nu mai fii asa puerila.

| Sturlubel a răspuns:

Sa nu-ti faci nici o grija, o sa ai timp sa fii si matura, nu te grabi sa imbatranesti.