| anonim_4396 a întrebat:

Am aproape 12 ani si deja ar trebui sa ma mai maturizez ...cine imi da niste sfaturi? Vreau sa fiu mai rebela, mai matura.Cine ma poate ajuta cu privire la asta? fundita pentru cel mai folositor raspuns

Răspuns Câştigător
| krystal02 a răspuns:

Voii copii! frate ce dracu vreti maturizare de la varsta asta, eu cand eram ca tine ma jucam cu papusile. Am 17 ani dar nu ma consider foarte matura bine nici copilaroasa. Sunt specifica varstei mele. Ma voi aveti copilarie? Stiti ce sunt alea bucuriile copilariei. Aveti timp sa fiti maturi cand o sa aveti copii si lalala. Acum profitati ca sunteti copii, ca nu o sa mai aveti sansa asta niciodata.

| SmileyyXD a răspuns (pentru krystal02):

La 13 ani [acum adica] sunt mai copilaroasa decat atunci cand am postat intrebarea asta SUPIDAA happy laughing

7 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Stai cuminte ca vine de la sine Si nu cred ca vrei sa te transformi in ceva ce nu esti. Tu vrei sa fii copia cuiva? Fii tu insuti.pa

| Bibiancabibi a răspuns:

Sa fi tu, este cea mai adevarata matrurizare! love struck

| cornel a răspuns:

Stai calma.multe eu cred ca vor sa fie ca tine. dar nu mai pot si merg inaintehappy

| YOLO3e333 a răspuns:

12 ani si vrei sa te maturizezi? Eu zic ca e prea devreme, traieste'ti copilaria. Cat despre maturizare, asta vine pe parcurs nu trebuie sa ceri sfaturi.

| oneDisturbed a răspuns:

Rebela si matura? Te contrazici singura.
Oricum, mai bine fii copil, o sa regreti pe la 20 de ani... Cand nu o sa mai poti sa fii copil si o sa fie intr'adevar nevoie de maturitate, dar o sa vina de la sine oricum,winking

| SmileyyXD a răspuns:

Ms pentru raspunsuri si aveti dreptate nu trebuie sa ma maturizez de la varsta asta! mersi mult ca mi-ati deschis si mie ochii si app si eu ma mai joc cu papusileelaughing