| fidhfidsfgdsg a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor sunt foarte confuza si nu stiu ce sa fac. Am 13 ani.....si sunt in clasa clasa 6 a. La scoala in clasa a 7 a este un baiat de care imi place foarte mult si ii place si lui de mine.....noi prctic ne-am conbinat dar la inceput eu i-am zis ca nu vreau sa stau cu el deoarece nu am voie si nu ma lasa parinti. dar pe parcurs am inceput sa stam impreuna. colegi noastri nu stiu toti decat cativa dar uneori nici nu`i inetreseaza de noi. Nu stiu ce sa fac sa stau sau nu cu el, daca stau cu el cum sa ma comport. iar daca ma despart de el nu vreau sa-l ranescsad deci va rog dau funda si vreau sfaturisad

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Off... parintii tai au dreptate. Adica deja de la 12 ani se poarta combinatiile! Ce prostie! Daca nu poti sa fi cu el, desparta-te si gata. Vei avea timp sa iti gasesti altul cand vei fi mai in varsta. Daca ti la el si crezi ca tine si merita... fi-ti impreuna incontinuare laughing) dar ti-as recomanda mai mult sa nu fie o relatie bazata cica pe iubirelaughing doar pe buna prieteniewinking la varsta voastra aia poate fi relatie mai "serioasa" sa zic asawinking Baftahee hee

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Fiți împreună, dar în limitele unei relații de amiciție, amândoi sunteți prea mici pentru o "combinație ".
Uite, vă invit pe amândoi pe http://lecturirecenzate.ro/ și pe http://lecturi-scolare.blogspot.com/. vă vor folosi!

| florinaaich a răspuns:

Pai daca va placeti nu ar trebui sa va stea in cale nimic..si cand stati impreuna gasiti-va lucruri in comun. Succes!:*